karar veremiyorum !

Pioneer mi, Alpinemi?

• Pioneer

Oy: 27 54.0%
  • Alpine

Oy: 23 46.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp ise pioneer..

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp te pioneer...Ama mid veya subwoofer den bahsederken alpine düsünürüm...Ama Alpin degil alpine..((:)

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün kargodan teslim aldım Alpine 9884 ü.
Tesisata bağladım, Bağladığım gibi tekrar çıkardım.
İade edilmek üzere aynen paketledim.
Ben fiyatına bakarak, pioneer den üstün bir cihaz sanmıştım.
Maalesef yanılmışım.
Alpine, Pioneerin yanına bile yaklaşamadı.
Sizlere tavsiyem;
Kessinlikle ama kesinlikle, Araç için Pioneer den asla şaşmayın!?

lambro_team

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bursagarage.com
Maalesef; Alpine,Pioneerden üsütn değilmiş.

Atladığınız nokta şu ALPİNE gercekten kaliteli bir cihaz aslında pioneerdan daha kaliteli fakat ALPINE aldıgınızda ayrıyetten islemci merkezlerinide almanız gerekioki ALPINE hakkını vererek calışsın tabi bu bir gerçek Türkiyede bukadar ağır şartlar varken kimse ALPINE a o parayı verip sonrada Teyp parasının iki katına islemcimerkezlerini almıyor....

Yıllardır mahalli DEsibel ölçümlerinde yarışıyorum kısmetse 2009 İASCA ya gidicem ve tecrübelerime dayanarak diyorumki STANDART tesisatlarda Pioneer dan daha iyi çalabilicek bir cihaz yok Türkiye'de..!

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atladığınız nokta şu ALPİNE gercekten kaliteli bir cihaz aslında pioneerdan daha kaliteli fakat ALPINE aldıgınızda ayrıyetten islemci merkezlerinide almanız gerekioki ALPINE hakkını vererek calışsın tabi bu bir gerçek Türkiyede bukadar ağır şartlar varken kimse ALPINE a o parayı verip sonrada Teyp parasının iki katına islemcimerkezlerini almıyor....

Yıllardır mahalli DEsibel ölçümlerinde yarışıyorum kısmetse 2009 İASCA ya gidicem ve tecrübelerime dayanarak diyorumki STANDART tesisatlarda Pioneer dan daha iyi çalabilicek bir cihaz yok Türkiye'de..!
ayrı olarak, işlemci merkezleri olması bence çok saçma.
yapıyorsan adam gibi yap! herşeyini ekle, eksik olan birşey kalmasın.fiyatınıda ona göre ayarla.
sonra ne oluyor? Alpine kalitesiz cihaz damgasını yiyor! (en azından artık ben öyle düşünüyorum)
kumanda bile opsiyınel!

bu arada Pioneer den şaşmadım.
6050 modelini aldım.