karar verdim sonunda

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonunda hangi parçalarla müzik sisteminde değişiklikler yapacağıma karar verdim.sizin de fikrinize danışmak istedim.

ana ünite: jvc avx-814
comp1: focal 165 v2
comp2: focal 130cv1
amfi: jl audio e4300
subwoofer: focal bus20

amfiyi ve cv1'leri aldım evde duruyor.subwoofer ve ana üniteyi daha önce almıştım, şuan arabanın üzerinde...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kaliteli parçalar

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focal se başka söze gerek yok hayırlı dinlenceler:D

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar:)audison srx-4 amfi arıyordum.ikinci eli pek yok bir tane bulmuştum.ankaradaydı pek güvenemedim.onun yerine jl audio markasının imajına ve amerikada kullanıcı tercihlerine güvenerek e4300 tercih.amfinin modeli hakkında hiç bilgim yok.nasıl bir cihazdır...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta comp. fıyatları nedır?? p.m atasan sevınırım olculerı nedır bıde??

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
v2'leri arıyorum hala bulamadım.genelde 200eu civarında hep.arka kapılar için seçtiğim cv1 eski bir model olduğundan 80euroya bulmuştum.bi tek v2'ler kaldı onları da tamamlasam sistemim hazır...

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer almadıysan malları jlin o seriside güzel ama 4 kanalda en iyi tercihin alacağın midleride besler hem jl 300.4 slash olacaktır bu ürün çok sağlam ve ses kalitesiyle size kendini gösterecektirçayrıca bir takım 16 diğer takımı 13 cm gördüm sanırım 2. takımı arka kapıya takıcaksınız eğer fikriniz bu yönde ise bu bağlama şekli sizi ses olarak mutlu etmeyecektir .sağlıklı net bir ses için sahnenin önde olması kuralından yola çıkarak ben diyorumki ya 2 takımıda ön kapuya taşıyın poleyster vs işlerle yada2 takım v2 yerine 1 takım daha üst seri mid takımı alarak ön kapıya montajlayın inanın böyle dahada iyi ve net ses alırsınız .arka kapılara yapılan yatırım size hüsran oalrak geri döncek bu konuyu iyi düşünün derim.

benim önerilerim ana ünite pıoneer 88 rs yada alpıne 9855 serileri
mid takımı k2 power focal
sterıo ampli jl 300.4 slash
woofer jl w6 serileri ve buna uygun mono ampli.

Son düzenleme: