Karadeniz turu çıkıcaz nerelere gidelim görelim önerileriniz ?

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar başlıkdada yazdığım gibi istanbuldan yola çıkıp bir karadeniz turu atalım diyoruz 3 arkadaşız ve yurtta çok sıkıldık yaz okulu yüzünden baya sıkıcı monoton standart a bağlamış durumdayız 2 haftadır bizde bir çılgınlık yapıp karadeniz turu yapalım dedik ve bu fikir kafamıza baya yatmış durumda haftaya çarsamba günü yola çıkıp pazar günü dönmeyi düşünüyoruz ilk başta trabzon gidicez orda giresun rize falan gezip görebiliceğimiz sizinde önceden gidip gördüğünüz yerler varsa fikir vermek açısından yardımcı olursanız çok seviniriz sınır koymadık artık bişeyler yapmamız lazım sıkıntıdan patlıcaz bu gidişle :D
Birde istanbul - Trabzon yolu nasıldır 1080 km gözüküyor google dan baktığımız doğruysa hangi güzergahları izlememiz lazım daha rahat gitmek için birde 100-120km le kaç saat de gideriz :) yol rahatmıdır hiç gitmediğimiz için aklımızda çok soru işareti var ama kafaya koymuş durumdayız gidicez :D
Şimdiden herkeze çok teşekkür ederim ...

Saygılar

İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır. :rolleyes:

Son düzenleme:

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel plan, sınır yok, doğa güzellikleri özellikle Artvin'deymiş. Gidenlerin yalancısıyım.

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel plan, sınır yok, doğa güzellikleri özellikle Artvin'deymiş. Gidenlerin yalancısıyım.

Valla yapıcak bişey bulamadık gereksiz gereksiz gezmekten boş para harcamaktansa gidip görelim gezelim baree yazımız boş geçmesin diye düşündük Artvin de baya güzel diyolar google araştırdığımız kadarıyla bu turlar falan düzenlemişler fotoroflar falan çok güzel gibi duruyor bakalım gidip görücez inşallah :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arhavide ciha tepesine çıkın süperdir bence karadeniz trabzondan sonra baslar batuma kadar gidin ben arhavili olarak böyle düsünüyorum

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Ordu Boztepe , Giresun kalesi ve yaylaları, Trabzon-uzun göl , Rize-ayder de olablir.Ben Giresunluyum tavsiye ederim :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben artvin liyim. yukarı da da dendiği gibi artvin cok güzel... ben sakaryadan çıkıp artvine 12 saatte normal hızla gidiyorum yollar artık çift şeritli yapılmış durumda...samsundan sonra yol denize sıfır gidiyor hopaya kadar ve cok güzel kesinlikle tavsiye ederim . trabzon sümele manastırı uzungöl turistik yerler....trabzon akçaabatta kilo işi köfte yemenizi tavsiye ederim... çaykara da kuru fasülye....ama dikkat edin yollarda radar oluyor....çeşitli yaylalar var aracınızda kesin mangal da olsun :) istanbuldan cıkınca ankara ya doğru otobanla gelip gerede de ayrılıyorsunuz sonra samsuna doğru geciosunuz tabelalar yardımcı oluyor zaten.... hayırlı yolculuklar iyi eğlenceler iyi tatiller :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c42a9b680ba4438e7e2d059b6db9bfe3.gif

Bartın/Amasra.. Memleketim

Buraya gittik gördük hele deniz kıyısında bi restorant vardı adını tam hatırlayamadım canlı müzik falan rakı + balık 10 numara memleket :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben artvin liyim. yukarı da da dendiği gibi artvin cok güzel... ben sakaryadan çıkıp artvine 12 saatte normal hızla gidiyorum yollar artık çift şeritli yapılmış durumda...samsundan sonra yol denize sıfır gidiyor hopaya kadar ve cok güzel kesinlikle tavsiye ederim . trabzon sümele manastırı uzungöl turistik yerler....trabzon akçaabatta kilo işi köfte yemenizi tavsiye ederim... çaykara da kuru fasülye....ama dikkat edin yollarda radar oluyor....çeşitli yaylalar var aracınızda kesin mangal da olsun :) istanbuldan cıkınca ankara ya doğru otobanla gelip gerede de ayrılıyorsunuz sonra samsuna doğru geciosunuz tabelalar yardımcı oluyor zaten.... hayırlı yolculuklar iyi eğlenceler iyi tatiller :)

Çok iyi sırf o kuru fasülye pilav ve sütlaç için gidiyoruz 1 senedir hayal hayal :D arabaya mangal biraz zor c30 bagaj biraz küçük ama bi şekilde ayarlamaya çalışıcaz onuda :) yolun denize sıfır gitmesi ayrı bir güzellik simdiden heycanlandım iyi bir yolculuk olucak gibi iyi dilekleriniz için çok teşşekkür ederim ... :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah aramalıydın beni.. Çeşm-i Cihan'dan bahsediyosun sanırım:)

Büyük ihtimal yukarı katta balkon var up uzun içerde girişte sağ köşede canlı müzik off off iyidi oralarda bir daha ki sefer geldiğimizde aramadan gitmem artık :)