kaputu açmak için çekilen panjurdan çıkan mandal koptu(astra-g)

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugun kaputu açmak için içerden kaput açma kolunu çektim arabanın onüne geldim panjurun içinden mandalı çektim ve mandal elimde kaldı kaput açılmadı:( buna çözum ne yapabilirim veya servislerde bu parçayı değiştirsem nekadara patlar bana???

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
altı üstü bi mandal. fazla tutacagını sanmam. çıkma bulabilirsin araştır biraz.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oooo, komple kaput değişmeli. :)

Bişey tutmaz da inş. vardır o parçadan hazır.

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
altı üstü bi mandal. fazla tutacagını sanmam. çıkma bulabilirsin araştır biraz.

ilgine teşekkürler...

Oooo, komple kaput değişmeli. :)

Bişey tutmaz da inş. vardır o parçadan hazır.

OOooo, ozaman arabayı satayım ben ama değeri üşermi acaba:D:D:D

cevabın için teşekkür ederim bende onu dusundum acaba ellerinde varmıdır kaç kişi koparıyordurki o parcayı:D

konu acamamın sebebi yarın xenon taktırabilirim tam bunun ustune bu olunca acaba kendim şimdilik bi çözum bulabilirmiyim dedim

tekrar teşekkurler herkese

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde corsada kaputu havada tutmaya yarayan çubuk varya hani.. kaputu açtım bigün çubuğu yerinden alıp kaputu sabitliycem.. çubuğun oturduğu yer yuvası yani kırıldı.. ilk önce japonla falan yapıştırcaktım oraya bişey..sonra dedim erir merir bişey olur.. gittim opel kama ya ( samatyada parçacı ) 5 ytl ye aldım.. ama baktım kırık parçayı söküp yenisini takmak zor görünüyo elektrikçiye gösterdim 3 saniyede taktı:D benim dediğim daha basit bi parçadır heralde 5 ytl..sizinki belki daha pahalıdır ama parçacılara sorun.. arabada değişmesi gereken son parçalardan birinide sen halletmişsin bendensin tebrik ediyorum kardeşim:D

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde corsada kaputu havada tutmaya yarayan çubuk varya hani.. kaputu açtım bigün çubuğu yerinden alıp kaputu sabitliycem.. çubuğun oturduğu yer yuvası yani kırıldı.. ilk önce japonla falan yapıştırcaktım oraya bişey..sonra dedim erir merir bişey olur.. gittim opel kama ya ( samatyada parçacı ) 5 ytl ye aldım.. ama baktım kırık parçayı söküp yenisini takmak zor görünüyo elektrikçiye gösterdim 3 saniyede taktı:D benim dediğim daha basit bi parçadır heralde 5 ytl..sizinki belki daha pahalıdır ama parçacılara sorun.. arabada değişmesi gereken son parçalardan birinide sen halletmişsin bendensin tebrik ediyorum kardeşim:D

çok saol bilgiler için
walla nası oldu bilmiyorum ama hallettim:D:D zaten garip seyler beni bulmasa şaşarım artık yarın önce bi servise sorup sonra parçacıları dolasıp en uygun sekilde halledicem bakalım

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parcacıdan 5-7 ytl arasında bi fiyatla alırsın.
sonra arkası plastik kastırma tırnak vardır.
tandıık bi servis varsa götür taksınlar
eger kendi takacaksan o gececek kısım olan plastigi sıcak suda yumuşat yoksa cıt der kırılır:)
bidaha almak zorunda kalırsın.

haa kaputu acmak içinde içerden mandalı kaldırınca kaputa elini sok o dilin cektigi demiri elinle itekle acılır:). ama sıcakken yapma elin yanar:D

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parcacıdan 5-7 ytl arasında bi fiyatla alırsın.
sonra arkası plastik kastırma tırnak vardır.
tandıık bi servis varsa götür taksınlar
eger kendi takacaksan o gececek kısım olan plastigi sıcak suda yumuşat yoksa cıt der kırılır:)
bidaha almak zorunda kalırsın.

haa kaputu acmak içinde içerden mandalı kaldırınca kaputa elini sok o dilin cektigi demiri elinle itekle acılır:). ama sıcakken yapma elin yanar:D

çok saol şimdi servisten geliyorum 5 liraya takıldı halloldu aynen anlattıgın sekilde taktı sadece sıcak su olayı yok:D bende kaputu açmışken gittim xenon taktırdım:D:D:D çok kaliteli birsey değil ama beni idare eder texon marka 240 lira 4 taksit:D:D

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim isterük.