Kaput Filmi

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
puhahah arkadaşlar hemde siyah aldım. böyle farların üstü fileli. hepinize ŞİDDETLE tavsiye ederim:) :)

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dusununce bende alabılırım aslında. bu yaz dogu karadenızı gezmeyı dusunuyorum. arabaya yazık olmasın. birde su anda 16 jant lastıgım var. malum lastikler 40 yanak. acaba oyle bir gezi için orjinal jant lastiklerini geri takmalımıyım?

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dusununce bende alabılırım aslında. bu yaz dogu karadenızı gezmeyı dusunuyorum. arabaya yazık olmasın. birde su anda 16 jant lastıgım var. malum lastikler 40 yanak. acaba oyle bir gezi için orjinal jant lastiklerini geri takmalımıyım?

alın alın :) karadeniz yollarını tam bilmiyorum orduya kadar gittim. yollar fena deil geçen sene ama yinede riske atma derim.ne olur ne olmaz. en kısa zamanda arabanın sütyenli fotolarını koyarım arkadaşalar :good:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
alın alın :) karadeniz yollarını tam bilmiyorum orduya kadar gittim. yollar fena deil geçen sene ama yinede riske atma derim.ne olur ne olmaz. en kısa zamanda arabanın sütyenli fotolarını koyarım arkadaşalar :good:
Hazır mı aldınız, yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız Ankara'da nerede yapılıyor? Aynı taş izlerinden ben de şikayetçiyim.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptırdım. 3 gün bekledim. adamlarda modellerin ölçüleri var yapıyorlar. eski sanayide eyüpoğlu var.abdulkadir özcan ın orda. ankarayı biliyorsanız keçiören e giderken sağ tarafta.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yaptırdım. 3 gün bekledim. adamlarda modellerin ölçüleri var yapıyorlar. eski sanayide eyüpoğlu var.abdulkadir özcan ın orda. ankarayı biliyorsanız keçiören e giderken sağ tarafta.
Evet orayı biliyorum. Sağol.

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaput için Sütyen tavsiye eden arkadaş jantların çizilmemesi içinde jartier tavsiye edermi acaba?:)

SSB_BASOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gerek var bi dünya ugraşı rutujlat geç derim

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaput için sütyen ben daha önce kullanmıştım birdaha hayatta kullanmam.Şeffaf filim değil asıl sütyen perişan ediyor ön kaputu,sıcaktan esneyip rüzgarda yolda illaki bırakacağı izleri zamanla görürsünüz.Şimdiki arabama kendim (sadece cila ) yaptıktan sonra reklamcıdan şefaf filim alıp kaputun burun kısmına çektim iki senedir kullanıyorum ve çokta memnunum belli bile olmuyor. Bencede boşuna masraf etmeyin benim gibi 10-15ytl malledersiniz,ayrıca ne polis birşeyder nede muayenede sorun çıkar şeffaf olanına tağbiki.Cila dersen ben kıştan çıkınca ve kışa girerken senede iki sefer zaten yapıyorum.

Son düzenleme: