Kaportaya japon yapıştırıcısı döktüm :eek:

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bir süre bu şekilde çıkmasını beklemek daha mantıklı geldi. Sert bir cisim ile çıkartmaya çalışmak güzelim boyaya zarar verebilir.

Zift çıkarıcı madde benzin kokulu bir maddeydi zaten . O çıkaramadıktan sonra sanmıyorum başkasının çıkartabileceğini.

Elime japon yapıştığında 2-3 gün sonra geçiyordu. Bakalım dış hava şartlarında arabadan çıkacak mı?

NOT: Geçen hafta cila atmıştım. Eğer zararı olmadan çıkarsa bu cilanın üstüne bu şekilde çıkar diye umuyorum. (Çıkmadık candan umut kesilmez:) )

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bir süre bu şekilde çıkmasını beklemek daha mantıklı geldi. Sert bir cisim ile çıkartmaya çalışmak güzelim boyaya zarar verebilir.

Zift çıkarıcı madde benzin kokulu bir maddeydi zaten . O çıkaramadıktan sonra sanmıyorum başkasının çıkartabileceğini.

Elime japon yapıştığında 2-3 gün sonra geçiyordu. Bakalım dış hava şartlarında arabadan çıkacak mı?

NOT: Geçen hafta cila atmıştım. Eğer zararı olmadan çıkarsa bu cilanın üstüne bu şekilde çıkar diye umuyorum. (Çıkmadık candan umut kesilmez:) )

sıcak su ile yada buharla yumuşatayı deneyip sonra zift çıkarıcıyla dene bide istersen

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyice kurumasın ,istersen biraz pastayla yavaş yavaş dene,

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
japon yapıştırıcısı damladığı yüzeyi yakıcı etkisi vardır, bu nedenle birmiktar boyanın dokusuna işlemiştir o bölge kemikleşmiştir, pastayla çıkmazsa su zımparası yani çok ince olanlarla hafiften yüzeyini temizle ondan sonra pasta uygula

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Her değişik deneme yeni oluşacak sorunları beraberinde getirecektir.
Kendi hakine bırakmak en mantıklı olanı . Yapmış olduğun cilanın kendi halinde çıkmasına zamanla yardımcı olur. Çıksada yerinin izi kalacaktır.

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun arkadsim keske oncelikle silmeseydin ya buyuk bir hata yapmissin neyse panik hali olmus bir kere
japon yapistiricisi guclu bir velet ben maket dersinde zamaninda cok kullandim neyse bu velet dokuldugu yerde iz birakir onu engelleyemezsin cunku boyayi eritior ve ust uste oldugu zaman yapismaz herneyse kuruduktan snra ustune sicak su dok bekle o zaman cikartabilirsin

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıcak su ile yada buharla yumuşatayı deneyip sonra zift çıkarıcıyla dene bide istersen

bencede çıkartsa çıkartsa sıcak su çıkartır ama %90 boyanın içine işlemiştir bence

caner_lin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi sprey var yağ falan süper çıkarıyo emnim onuda söker ben sana tavsiyem herhangi bi tamirciye git onlarda olur çok güçlü bişey onu dene kesin çıkarır