kapıdaki göçük

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapıdaki göçük

Jlozde link' Alıntı:
Malesef çevremizdeki insanlar hiç dikkatli değil. Ben aracımı park ettikten sonra çok dikkat ederim kapıları açarken. Hem hendi arabama zarar gelsin istemem hem de kendimi diğer aracın sahibi olarak düşünürüm oradaki benimde aracım olabilir ve park eden başkası da olabilir. O yüzden yakın parklarda çok hassas açarım ve bu şekilde park etmemeye özen gösteririm. Ne yazık ki çevremizdeki insanlar bizim kadar hassas değiller.
+1

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sorun bir önceki aracımda başıma gelmişti bundan çok az daha iyi durumdaydı benim göçüğüm ama otoking'de yapmışlardı boyasız.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Mesaj atiyorum telefon numarasini.

banada yollar misiniz ustanin numarasini ve hangi semtte oldugunu.

cenkscenk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Kötü yere gelmiş. Otoparklara dikkat bende de var hafif bir çizik şeklinde. Olmuyor işte sen özen göster dikkat et sorumsuzun biri gelsin 10 sn de halletsin...

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı dert bende de var maalesef, arabayı park ettiğim yerler hep dikine ve sorumsuz insanlar yüzünden bende de hem göçük hemde çizikler mevcut. Genellikle arka tarafta oturanlar inerken kapıya hiç dikkat etmiyor gibi geliyor bana, çünkü hep arkada izler.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Malesef çevremizdeki insanlar hiç dikkatli değil. Ben aracımı park ettikten sonra çok dikkat ederim kapıları açarken. Hem hendi arabama zarar gelsin istemem hem de kendimi diğer aracın sahibi olarak düşünürüm oradaki benimde aracım olabilir ve park eden başkası da olabilir. O yüzden yakın parklarda çok hassas açarım ve bu şekilde park etmemeye özen gösteririm. Ne yazık ki çevremizdeki insanlar bizim kadar hassas değiller.
aynen katılıyorum..

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu canlandırdık ama ne oldu hasar durumu nasıl yaptılar aynısı bende de olmuş sağolsunlar.

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskom mini onarım olarak rsotomotiv diye bir yerle anlaşmalıymış. kendilerine götürdüm. boyasız yapıması mümkün değil dediler.

ama en azından çekme ile hasarı azaltabileceklerini söylediler. yaptılar da. şimdi eskisi kadar belli olmuyor.