KAPI KOLLARI VE Kuşak için yardimlariniz bkliyorum

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi forumlar

arkadaşlar aracim altta görüdügünüz gibi mavi kapi kollari ve kuşaklar siyah renktir bunlari boyatim dedim bana 450 tl sadece boyama ücreti çikti(kaportaci hariç) arkadaşlar düşüncem buraya mavi renkte folyo bulsamda kendim bir uygulama yapsam nasil olur mümkünmü böyle bişey bana yardimci olurmusunuz nasil malzeme bulmam lazim nerden almam lazim siz degerli arkadaşlarimin yardimlarini bekliyorum

Son düzenleme:

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence boyayada gerek yok mavi ile siyah arasında fazla bi fark yok . okadar para vermeye degmez. Ancak illaki yapacaksanız boyatın

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
450 fazla demiş.ben geçen sene kapı kolları,çıtalar ve marşpiyali 100tl ye boyatmıştım.

BARIŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn kapı kollarına ve serıtlere folyo cektırmıstm ama benım araba beyazdı onda bıle renk fakı oluyordu

mustafa.83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence orjinalini bozmaya gerek yok...
Şimdi boyatırsınız sonra yine sıkılabilirsiniz...
Dökülürse de çok çirkin olur...
Kapı kolları hareketli ve çok dokunulan yerler o yüzden boya dökülme riski var...

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla düzgün yapılan bi astar ve boyadan sonra dökülme olmaz.ayrıca görünüşünü değiştiriyor.hoş oluyor.zaten daha sonralarında full donanımlı tüm araçlarda bu bölgeler hep boyalı.tercih meselesi.

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla düzgün yapılan bi astar ve boyadan sonra dökülme olmaz.ayrıca görünüşünü değiştiriyor.hoş oluyor.zaten daha sonralarında full donanımlı tüm araçlarda bu bölgeler hep boyalı.tercih meselesi.

kardeşben söledim 300 tl istedi boyaci ve kapartacida 100 tl istedi yanilmiyosam heryerde sabit dedi senin toplam masrafin ne oldu

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka fikri olan varmi arkadaşalr