Kapı İç Döşemesi Yedek Parça Sorunu

northwestern

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracı alalı 1 hafta anca olmuştur.Aracın eksiklerini yavaş yavaş topluyoruz bakalım.Bu kapı iç döşemeleri benim pek de hoşuma gitmedi sağ ön kapı döşemesinde oynama olmuş ve değiştirmeye karar verdim.Haporlor kapaklarını da değiştireceğim görüntüyü çok bozuyorlar.Fakat kapı iç döşemesi bulmak epey zor. Çıkmacıları aradım ve 3 işi 150 tl dedi tek kapıya ayrıca deseni uyar mı orası meçhul. Bir tane daha buldum o da 50 tl dedi fakat desen tutmuyor:cry: Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi ya da elinde fazla olan varsa alabilirim ? Aracın triger setini yeni değiştirdim.Arka burçlar yeni değişti.Sağ ön z rotu değişti.Hava filtreleri ve yağı değişti.Eksoz ses yapıyordu komple değişti.Fotoğraf yukleyemedım yuklerken hata olustu diyor nasıl yuklenıyor soylersenız fotoğrafda atabilirim
http://i.hizliresim.com/Pko9yQ.jpg

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kumaş bulunması durumun da kaplama yapılır öyle parça bulmak çok zor.

northwestern

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi tanıdığım düzgün bir döşemeci var ona götürdüm, adam ben buna ellemem abi dedi işlem görmüş, yapıştırılmış acaba neden yapıştırdılar falan dedi ellemek istemedi ben de değiştireyim dedim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi tanıdığım düzgün bir döşemeci var ona götürdüm, adam ben buna ellemem abi dedi işlem görmüş, yapıştırılmış acaba neden yapıştırdılar falan dedi ellemek istemedi ben de değiştireyim dedim
Kırık çatlak vs varsa ondan dolayı yapıştırma yapılmış olabilir işte eski araçlar da buna benzer ufak tefek parçaları bulmak çok zor ben kıytırık bir plastik malzemeyi bulamadım .

northwestern

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çin alman ve ingiliz sitelerine dahi baktım yok abi anca çıkma bulabilirsem bakalım.Tipoların kapı döşemeleri bile var bizimkiler yok :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
çin alman ve ingiliz sitelerine dahi baktım yok abi anca çıkma bulabilirsem bakalım.Tipoların kapı döşemeleri bile var bizimkiler yok :)

Tahmin edebiliyorum çünkü arabanın tavanın da olan alüminyum kapağı söktüm ve orada tırnaklı bir plastik malzeme var onlar kırıldı çıkmadı dahi Ankara da gezmedim yer kalmadı ama ne mümkün yok bulamadım sadece o değil yağ çubuğunu kırdım çıkmacılardan zor bela buldum onuda satan adam orada bir motorun üzerinden çıkardı verdi.