Kapı Hoparlörü İçin Kasnak Sorunu

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yönetici arkadaşlar yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın

Arabamın kapsına taktığım 16 santimlik pioneer hoparlörler altında kasnak olmadığı için cama çarpıyor sürekli yerinden çıkıp sıkıntı yaratıyor.Bunun için kasnak almak istiyorum ama yaşadığı yerde bulamadım.Hepsi burada da z tech marka buldum.Bu kasnaktan kullanan var mı?Tavsiye edermisiniz?Ya da internette baka bir siteden alıp memnun olduğunuz malzemesi kaliteli tavsiye edeceğiniz bir kasnak var mı?Hangi siteden aldınız link verebilirmisiniz?

http://www.hepsiburada.com/z-tech-16cm-hoparlor-kasnagi-2-adet-p-OTELF21077?magaza=Hepsiburada

deccal_kurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede Ayni Sorun Oldu Araya Silikon Gibi Yumusak Bir Parca Koydum Vidalarin Yanina Sadece Hoparlör Disariya Cikti Kapi Kartonunde Yeterince Yer Var Bence zhic Masrafa Girme Araya Bir Parca Koy Yeterli Olur...

Opel Astra 98 Gl & Opel Astra 2001 Elegance
Bilgisayar Programcısı Modifiye Hastası

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki onlarda aklıma geldi lakin benim amacım hoparlör ile kapı arasında boşluk kalmaması birazda hani sesi tok almak maksadıyla.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Plastik kasnak. Tavsiyelik bir şey degil yani.
Ben orijinal hoparlörün içini boşaltıp ondan yapmıştım.
Bu linktekiler de işini görür.

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plastik kasnak. Tavsiyelik bir şey degil yani.
Ben orijinal hoparlörün içini boşaltıp ondan yapmıştım.
Bu linktekiler de işini görür.

Dez avantajım aldığım kişi ne varsa sökmüştü.Panzotun ortasını bile kocaman kestirmiş çirkin şekilde duruyordu.Allahtan kapı kollarını direksiyonu falan sökmemiş yedek lastiği falan yerindeydi.Yok artık diyorum arabalarınızı satarken adam gibi birine satın seçerek satın ondan alan kişi de adam gibi birinden alsın opelin adı kötülenmesin.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Linkteki ürünü al devam et. Hepsi aynı uğraşma hiç.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kartondan şablon yapıp istediğin şekil ve ölçüde kasnak yaptırabilirsin. yakınlarda bir marangoz varsa bu şablonu kullanarak mdf den gerekli kasnağı kesebilir.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta oto aksesuarcılarda kesın bulursun kı sıtede pahalı 10 tl bısı alıyolar bu kasnaklara bunlardan kullan cokta memnun kalırsın fakat bunları takarken ıkı tarafınada ya sunger yada cıft taraflı bant koy oyle montajla ses yapmasın zamanla

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gittiğim teypçiye gelmiş telefon etti gittim montajını da yaptılar çifti 20 liraya patladı.Güzel de oldu.Hem artık cama takılmıyor hemde ses daha güzel çıkmaya başladı.

Fikirlerini benimle payşalan herkese teşekkürler.