Kapı Göçük

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı Göçük

geçmiş olsun umarım boyasız düzeltebilirler ,insanlarımız çok vurdum duymaz geçen balkondan etrafı seyrediyordum karşı siteden bir bayan aracını geri geri çıkartmaya çalışıyordu iki aracının arasından geçmeye çalışırken hyundai getz marka aracın sağ ön kapısına kendi aracının sol arkası girdi ve boydan boya göçertti  bir iki denemeden sonra çıktı site kapısında durdu şöyle bir etrafa bakındı elini aman boşver şeklinde sallayıp yoluna devam etti ben olduğum yerde delirdim araç sahibi kim bilir neyaptı

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oncelikle gecmis olsun :( benim de en cok takildigim konular dan biri bu,cok sinir bozucu bi durum ancak yurdum insani malesef biz nekadar dikkat edersek edelim nekadar deger verirsek verelim vurdum duymaz olmakta kararli.benim gozumun onunde hafif egimli biyerde park halinde iken yanima yanasan bi arac sag kapisini acti ve birakti sagolsun 31agryyy,yoldaki egimin de etkisiyle kuttt diye benim kapinin uzerine walll. Kapiyi acan bayan oldugu icin fazla ses cikarmadim ancak icim cizzz etti,sonuc olarak da benim kapinin uzerinde bi ezik...
Artik aracimi kapi mesafesi dar olan park yerlerine sokmamaya calisiyorum ancak nekadar dikkat etsekte baskalari dikkat etmedikce cok zor.hayirlisi diyelim artik,Allah daha buyuk hasarlardan korusun insaallah...
Bende kapimdaki benzer ufak bi ezikten oturu ottozenith e gitmeyi dusunuyorum,insaallah boyasiz tamir olabilir.
Tekrar gecmis olsun diyorum,boyle konularda en profesyonel yerlerden biri olan MTC umarim bu isi boyasiz cozer.eger boya kullanilmayacaksa 200-300tl arasi uygun bi fiyat gibi gozukuyor,tabi bu yapilacak tamir sonunda ki durum/goruntuyede bagli

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet bazı vurdum duymaz umursamazlar yüzünden biz değer verdiğimiz araçlarımızda hergün biyerinde farklı bir çizikle karşılaşabiliyoruz. Ustanın dediğine göre boyasız halledebiliriz dediler yinede çarşamba günü gidip pazarlık yapıp aracımı teslim etmeyi düşünüyorum.
İşlemi yaparken kapıyı söküpte yapıyorlar. Kapının sökülüp takılmasıda işlem gördüğünü belli edecek sanırım.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Evet bazı vurdum duymaz umursamazlar yüzünden biz değer verdiğimiz araçlarımızda hergün biyerinde farklı bir çizikle karşılaşabiliyoruz. Ustanın dediğine göre boyasız halledebiliriz dediler yinede çarşamba günü gidip pazarlık yapıp aracımı teslim etmeyi düşünüyorum.
İşlemi yaparken kapıyı söküpte yapıyorlar. Kapının sökülüp takılmasıda işlem gördüğünü belli edecek sanırım.
Boyasiz islem icin kapiyi komple sokuyolarmi ??? ???

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Boyasiz islem icin kapiyi komple sokuyolarmi ??? ???
Evet malesef komple söküyorlar, içini açıp önden ve arkadan işlem görüyor. eğer çok ufak madeni para boyutunda olsaydı vakum yoluyla dışarıdan yapabiliyorlardı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Evet malesef komple söküyorlar, içini açıp önden ve arkadan işlem görüyor. eğer çok ufak madeni para boyutunda olsaydı vakum yoluyla dışarıdan yapabiliyorlardı.
eyup emınmısın kapıyı sökme devri bitti biliyorum ben
sokunce göcuk olan yerin arkasının boş olmama ıhtımalıde var

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
eyup emınmısın kapıyı sökme devri bitti biliyorum ben
sokunce göcuk olan yerin arkasının boş olmama ıhtımalıde var
sökülüyolar diye biliyorum, arka taraf dolu olsa bile mutlaka boşluk vardır bir şekilde erişiyolar. Ben gittiğimde cooper ile BMW 3 serisi vardı ikisininde kapısı söküktü

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:
peki bu kapı sökmenin bir zararı var mı
Söken işi bilen biriyse zarari yok

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.

İyi güzel ama kapı sökülüp takılacaksa, somunlarının üzerindeki boya kırılacak. Bu defada kapı değişmiş muamelesi göreceksiniz ki daha kötü.