Kapı Göçük

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı Göçük

geçmiş olsun. umarım tez zamanda eski haline gelir. Yapanlara da  battle_Teroriste

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Geçmiş olsun.

İyi güzel ama kapı sökülüp takılacaksa, somunlarının üzerindeki boya kırılacak. Bu defada kapı değişmiş muamelesi göreceksiniz ki daha kötü.

eğer kapı değişmiş görüntüsü verecekse kesinlikle yaptırmayın bencede

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun kardeşim.

Bayanlar ya da aracını gözünden düşürmüş insanlar ne yazık ki düşüncesiz olabiliyorlar.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
çektirme ile yaptırsan daha iyi olur bence.. vakumlu bi sistem ile çekiyorlar
Göçük biraz büyük olduğu için sadece vakum ile çekemiyorlar. Vakum işlemini yine kullanacaklar ama arkadan darbelerlede düzeltme yapacaklar.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Geçmiş olsun.

İyi güzel ama kapı sökülüp takılacaksa, somunlarının üzerindeki boya kırılacak. Bu defada kapı değişmiş muamelesi göreceksiniz ki daha kötü.

İşte orası beni düşündürüyor, yaptırmasammı acaba. Bu şekildede kullanmak istemiyorum. Konuşup sökülmeden kapı üzerindeyken yapılmasını isteyeceğim bakalım ne diyecekler.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle geçmiş olsun.  umarım en güzel şekilde yapılır aracınız.
ben yıkatmacılardaki mantığı bir türlü anlamıyorum. düzgün teslim edilen bir araçta nasıl hasar meydana gelebilir? anlamak mümkün değil  31agryyy
koltuk ayarını bozarlar ha tamam bozdun eski haline döndür bari. radyoyu bangır bangır açarlar sonra kısmazlar sen açtığında yerinden zıplarsın. bir çok yerde çok özenmezler yaptıkları işe. sanki zorla yaptırıyoruz ya da zorla yapıyorlar. ben bir yıkamacı açsaydım (ki düşünmüyor degilim ne yalan söyleyim) ne araçların koltuk ayarlarını bozmalarını kabullenebilirdim, ne araç ayarlarının bozulmalarını, ne araca zarar gelmesini ... işverenlerin bu konuda biraz daha duyarlı ve seçici olmaları gerekiyor diye düşünüyorum. sırf bu yüzden belki 10 farklı yıkamacı değiştirdim.