Kapı Fitilleri

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yırtılmadan dolayı serum lastiği uygulaması yapılamaz sanırım.Bu durumda ne önerirsiniz arkadaşlar.Bagaj ve kapı fitillerinin durumu çok kötü bende.Ankara'da kim satar bu fitilleri.Birde İstanbul'dan bir firmadan 4 kapı + bagaj fitili sıfır olarak toplam 150 tl fiyat aldım.Muhtemelen yan sanayidir.Bunları tavsiye edermisiniz.Fiyat bana uygun geldi.Yada bu yırtık fitiller tamir olurmu.Sizce ne yapmalıyım.Bu sorunu halledeyim kapı alt kenarlarındaki paslanma için ayrı konu açacağım.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orj. fitil gerekli uzunlukkta kesilip uçları birleştirilmiş haldedir yan sanayi dediğiniz fitil sanayide fitil işi yapanların metreyle sattıkları fitildir eğer boyut olarak tam uygun bulabilirseniz alın derim çünkü oporj. fitiller gerçekten pahalı ama ek yeri birleşik olmayacağından kesim yaparken orj. gibi olması için özen göstermek gerek

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bilgi için çok teşekkürler.Ben bilmiyordum bu fitillerdeki kesim yerlerini.Onu alırken sorup teyid ettireceğim.Birde Ankarada'da sanayiye gidince araştırma yapayım.En azından görmüş olurum kalitesini.Çünkü İstanbul'dan sipariş süprizde çıkabilir