Kapı Döşemelerinin Tırnakları Hakkında

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın (Vectra B 96 GLS) kapı döşemelerini tutan plastiklerin yerinden kurtulması ve hafif ses (zırlama) yapması üzerine döşemecide geçici çözüm olarak elindeki plastik tırnaklardan taktı, ama bunlar atar orjinalini bulman gerek demişti, dediği gibi de oldu...

Şimdi yakın zamanda bu probleme el atacağım ama; o plastikler illa orjinal mi olmalı, yoksa başka bir araçınki de olur mu? (Aksarayda bulmam zor) Orjinalleri nasıl bulabilirim...

Takarken bilmem gereken bir püf noktası var mı?

Ve kapı döşemelerinden ses gelmemesi için farklı bir uygulama yapan yada bilen yazabilir mi?

Şimdiden teşekkürler...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sekmanları var o döşemelerin bulup takman lazım onlar çıkmaz yerinden

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gıt bı opel parcacısına orda bulursun kesın..
ses yapmaması ıcınde kapı ıle dosemenın bırlastıgı uc kısımlara ıcten cam sungerlerı varya onlardan yapıstır o sesı keser

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses ve zırlama konusundan ben de sıkıntılıyım..konuyu takip ediyorum,yağabileceğim öneriler gelirse uygulayacağım..tşkler şimdiden.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkürler, bu konuda daha önce çalışma yapan kişiler varsa, yada diğer arkadaşların bahsettiği sekmanlar ve nasıl takılması gerektiği ile zırlamayı kesecek önerileri olanların cevaplarını bekliyorum, şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...