Kapi alti logo acil yardim

hayaletyasin

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar netten kapi alti logo aldım kendim takmak istiyorum kapi döşemelerini soktum arac iç lambasından almak istiyorum elektriği nasıl yapabilirim aydınlatacak biri varsa sevinirim

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar netten kapi alti logo aldım kendim takmak istiyorum kapi döşemelerini soktum arac iç lambasından almak istiyorum elektriği nasıl yapabilirim aydınlatacak biri varsa sevinirim
keşke pilli olan modellerden alsaydınız. Kapı içlerine elektrik çekmek sıkıntılı bir işlem. forumda bir arkadaşımız elektrikli ayna montajı için kablo çekmişti. Kapı kablo bağlantıları soketli olduğu için sokette düzenleme yapmıştı. Kapı altı logo için uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. aldığınız ürünü iade şansı varsa pilli olanları alıp takın. bahsettiğim konuyu bulursam linkini koyarım. Ürünü değiştirme şansınız yoksa işlem hakkında fikir verir

linki buldum. konu içinde resimleri mevcut
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=94121

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kapı switchinden elektrik çek

hayaletyasin

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cevaplar için tesk edrim hakan bey kapi içine kablo çekmek tam bi işkence 3 saat uğraştım olmadi bende kapi fitili arasından aldım 10 cm lik bi kablo görüntüsü var ama gri olduğu için farkedilmiyo çok uğraştım ama değdi çok sık ve güzel duruyo arabaya hava katiyo

hayaletyasin

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
A...........

Son düzenleme:

hayaletyasin

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayaletyasin

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Teşekkür edrim kardeşim normalde çok daha net görünüyo renkler falan resimde pek iyi çıkmamış hatta 19 liraya aldım pek umutlu değildim ama güzel çıktı