Kapı açık uyarısı

Yell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra 2001 comfortlarda kapı açık kaldığı zaman uyarı ikazı veya ışığı yanmıyor. Bu bütün modellerde böylemidir yoksa benim arabadamı bir proplem var.Yardımcı olursanız sevinirim.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 model tempra marka aracımızda bile vardı. 4 kapı yada bagaj açık kaliyorsa. hangisinin açik oldugunu digital olarak gosteriyordu. ama öyle birşeyki.. 10 yaş küçük opellerde bu ozellik yok..

25selim25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyarı ışığı yok diye biliyorum

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
İçerden merkezi kilit, kapı açık uyarısı gibi önemli şeyleri koymamışlar.

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra 2001 comfortlarda kapı açık kaldığı zaman uyarı ikazı veya ışığı yanmıyor. Bu bütün modellerde böylemidir yoksa benim arabadamı bir proplem var.Yardımcı olursanız sevinirim.

aracınız comfort bu birazda donanım paketine göre değişiyor diye biliyorum tempra gibi kocaman sadece kapı gösteren ekran yok ama bence gerekte yok öyle bakıcak olursak temprayla vectra arasında ne farklar bir düşünün isterseniz biri D serisi biri ...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız comfort bu birazda donanım paketine göre değişiyor diye biliyorum tempra gibi kocaman sadece kapı gösteren ekran yok ama bence gerekte yok öyle bakıcak olursak temprayla vectra arasında ne farklar bir düşünün isterseniz biri D serisi biri ...

ilk olarak vectra b'lerde böyle bir özellik yok. hangi donanım seviyesinde olursa olsun. ikincisi bir kişi kapıyı tam kapatmayıp 200km yol yapmadın sen herhalde hiç. demmek ki gerek var...

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk olarak vectra b'lerde böyle bir özellik yok. hangi donanım seviyesinde olursa olsun. ikincisi bir kişi kapıyı tam kapatmayıp 200km yol yapmadın sen herhalde hiç. demmek ki gerek var...
Katılıyorum... Çok güzel bir özellik, çoluk-çocuk, yaşlı biniyor. Aynadan kontrol etmeye çalışıyorum ama tam belli olmuyor tabi. Bence de gerekli.