kapanabilen yan aynalar

OLDDJTEO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze merhaba

1997 model opel corsa swing'imin yan kapı aylarını kapanabilir yapabilirmiyim çünkü sokakta oynayan çocuklar çarpıp kırıyorlar bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

bir diğer sorum aracımın ön iki lastiği biriston sol arka biri biriston diğeri continantal bu sorun teşkil edermi

şimdiden teşekürler.:(

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
corsanın aynaları kapanmıyormuydu ki :S
kapanabilen tarzda spor ayna ve aracına ait ayna aparatı alıp değiştirebilirsin, hatta manuel ise elektrikli al birde yön düğmesi ayna motorlu olsun

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef en büyük sorunlardan birisi, ben aynayı yerden toplamaktan bıktım, Özel serviteki usta da benim aynayı yerine takmaktan bıkmıştı .Daha dün çocukların marifetiyle yine dağılmıştı zorda olsa tekrar yerine taktım. Artık servise gitmekten utanıyorum. Yokmu bu işin çözümü, arkadaşların bahsettiği katlanır spor aynaların bizim araçlara uygun olan model ve marka adı veremezler mi. Bildiğim kadarıyla farklı bir ayna taktığımızda içerden kumanda edilemiyor galiba..

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayna konusunda fikir veremiyorum ama lastik konusunda fikir vericem;

Ön ve arka akstaki lastiklerin markası, modeli farklı olabilir ama aynı akstaki iki lastiğinde aynı marka, model ve durumda olması gerekir. Lastikleriniz eskiyse öne 2 yeni lastik alıp en iyi durumdaki 2 tanesini arkaya takın lastiklerin durumu iyise daha doğrusu arka akstaki hangi lastik daha iyi durumdaysa aynısından bir tane çıkma bulun alın diş derinliklerinin birbirine yakın olmasına dikkat edin.