Kankamın Astra'yı Oynadık :)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eibach 3.5 luk yay ve karlıkçı halilden spoiler attık arabaya.amerikan film uygulandı ve son olarak da arkadaki opel amblemi, astra ve cdti yazılarını söktük. gerçi ben sökme dedim ama yine de fena olmadı :D

yıkama için sıra beklerken yandan bi foto aldım eibachın indirmesini görmeniz açısından.

bu arada bende maxtrac marka 3.5 luk yay vardı astram varken. ve eibach dan kat be kat daha konforluydu. eibach da resmen zıplıyoruz. maxtrac gerçekten eibach dan daha kaliteli ürün. zaten TÜV onaylı tek marka.

1zvg0pf.jpg

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konfor kimin umrunda abi.... araba insinde... :D

ben eibach ı çok merak ediyordum doğrusu. övüldüğü kadar değilmiş. düşünenler varsa kesssinlikle Maxtrac diyorum.

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en onemlısı jant

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eıbachler cok sert yapıyor gercekden ama vıraja gırdıgınızde yol boşsa hafıf saga sola kırın arabanın arkası hıc atmaz.. yanlız arabanın arka lastıgı bı tuhaf duruyor hava basınclarımı farklı acbaa

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
spoileri kaça taktırdınız?

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç yere inmiş ama kötü duran birşeyler var, hoş bir görüntü yok. benim aracımda orijinal yaylar olmasına rağmen daha basık duruyor. sanırım jantlarla alakalı bir sorun, 18'' şık bir jant ile araç kendini gösterir diye tahmin ediyorum. ayrıca sizin de dediğiniz gibi eibach çok kalitesiz bir yay, çok sarsıyor. uzun yolda mide bulandırıyor.