Kandirildim

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaslar araci alirken exper yaptirdim ama exper bana on camurluk degismis tampon boyali demisti birde arka tampon boyali demisti birde sol kapi boyali demisti geri kalan yerleri surtmelerden dolayi ufak tefek boyalar var demisti bugun birsey ogrendim sok oldum. Araci alali 5 ay oldu bu yapilan islemlerde sikintili birsey varmidir sizce. Birde galeriden aldim birsey yapmam gerekirmi. Araci aldiktan sonrada 4 bin lirada masraf yapmistim
Screenshot_20180625-094811.pngScreenshot_20180625-094819.png

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Arac sizce airbag acmismidir

Son düzenleme:

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kandirilma derken? Tam anlayamadım

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Gördüğüm kadarıyla bu araç ön tampon dahil bir kazaya karışmış tampon dahil olmak üzere radyatör değişmiş, listenin kabarık olması aldatmasın bu malzemelerin nerdeyse hepsi ön tamponda.

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kandirilma derken? Tam anlayamadım

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Exper raporunda onde sadece tampon surtmelerden dolayi boyali diyordu degismis o yuzde onde islem yok demislerdi bana sol kapida jslem var ama gozukmuyor raporlarda

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Aslında Expert sizi kandırmamış..Aldiğınız kişi eğer önden darbe alındığını söylemediyse,sizi kandıran o olmuş..Darbeye bağlı olarak Turbo aksamı radyatör fanıda dahil bir çok parça değişmiş..,Sağlam darbe almış demekki.Motora bile gitmiş olabilir...Şasi ve airbaglerde kontrol edilmeli.Eğer airbagler açıldıysa ve şasi de yamulma varsa durum biraz vahim...Aldığınız kiş ile görüşün derim..Ama işiniz zor malesef..Keşke almadan önce mesaj gönderseydiniz..Noterde imzalar atılınca,sanki kusurları biliyor ve o şekilde satın alıyorsunuz gibi görünüyor..Yani Yasal yollarda biraz kapanıyor..Allah kolaylık versin...

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun üzülmeyin benim sadece kafama takılan ön tampon ızgarası nerede yapıldığını bulabilirseniz gidin resimleri mevcuttur bakın derim ilk geldiğinden son aşamaya kadar ellerinde vardır resimleri

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Aslında Expert sizi kandırmamış..Aldiğınız kişi eğer önden darbe alındığını söylemediyse,sizi kandıran o olmuş..Darbeye bağlı olarak Turbo aksamı radyatör fanıda dahil bir çok parça değişmiş..,Sağlam darbe almış demekki.Motora bile gitmiş olabilir...Şasi ve airbaglerde kontrol edilmeli.Eğer airbagler açıldıysa ve şasi de yamulma varsa durum biraz vahim...Aldığınız kiş ile görüşün derim..Ama işiniz zor malesef..Keşke almadan önce mesaj gönderseydiniz..Noterde imzalar atılınca,sanki kusurları biliyor ve o şekilde satın alıyorsunuz gibi görünüyor..Yani Yasal yollarda biraz kapanıyor..Allah kolaylık versin...
Sasi ve airbegleri nerde kontrol ettirebilirim bilginiz varmidir. Araci galeriden aldim oda baskasindan almis

Geçmiş olsun üzülmeyin benim sadece kafama takılan ön tampon ızgarası nerede yapıldığını bulabilirseniz gidin resimleri mevcuttur bakın derim ilk geldiğinden son aşamaya kadar ellerinde vardır resimleri

Onu nasil bulabilirim

Son düzenleme:

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sasi ve airbegleri nerde kontrol ettirebilirim bilginiz varmidir. Araci galeriden aldim oda baskasindan almis

Onu nasil bulabilirim
Sanayide iyi bir usta veya yetkili servise detaylı bir şekilde bakmalarını isterseniz anlayabilirler..(Telefona gelen mesajı gösterin ve yazdıklarımın olup olmadığını sorun)..

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onu
Sanayide iyi bir usta veya yetkili servise detaylı bir şekilde bakmalarını isterseniz anlayabilirler..(Telefona gelen mesajı gösterin ve yazdıklarımın olup olmadığını sorun)..
Cemil bey anladigim kadariyla biraz bilgilisiniz ben exper firmasina sikayette bulunmustum suan aradilar adam dediki sasilerde hic bir sekilde islem yok dedi aracin plastik aksagimlarinda olmustir sorun dedi airbeglerde hicbir sekilde patlamamis dedi adam tekrar gelin beraber bakalim ddedi sasilerde islem olmussa ben sana bunu soylemek zorundayim dedi sasilerde hic bir sekilde islem yok dedi. Birde adama dedim turbo borusu degismis die adamda intercol hortumunda kacak vat demisiz zatenndedi intercol hortumu yaziyor raporda bende ustaya soylemistim oda normal yaglanmasi demisti

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İnşallah sorun yoktur..Benim isteğim sizin zarar görmemeniz..Bu tip olaylar benim çok canımı sıkıyor..Beni rahatsız eden değişimler şunlar;Radyatör fanı ve motoru,motor alt muhafazası,çamurluk ön sol davlumbazı...Yani sanırım sol tekerin ordan şiddetli bir şekilde çarpma olmuş..Bu çarmanın etkisi ile motor muhafazası radyatör ve aksamlarını,turbo borusunu(yağlanmadan dolayı değişiyse birşey diyemem ama 50 bindeki araçta bu olmaz değil ama bence biraz zor olur..Çarpmanı etkisi ile kaçak olmuş olabilir tabi..) değiştirecek darbe olmuş..Bu darbeye bağlı olarak airbagler açar diye düşünüyorum..Şuda var..Eğerki farklı zamanalrda olduysa bilemem tabi..Değişim ve hasar Tarihlerini göremiyorum..Dediğim gibi İNŞALLAH sizi üzecek bir durum yoktur..Temennim bu...Sadece İşin içinde Galeri olunca ve bu değişimleri görünce insan şüpheye düşüyor...