KANAL 7 Mahmut Tuncer Şov (Protesto)

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaşlar az önce Kanal 7 de mAHMUT Tuncer Şov'u izliyordum. Ve bir Radyo Programcısı olarak bu programı izlemekten utanç duydum.

Biliyorsunuz Mahmut Tuncer Şov da her hafta bir ünlünün taklidi yapılıyor. Bu hafta eski sanatcılardan CAN SEVER'in taklidini yaptılar. Tamam herkesin taklidi yapılabilir bunda bir sorun yok... Ama bir insanın özrünün taklidinin yapılması çok utanç verici birşey.. Ben Kanal 7 Mahmut Tuncer Şov'u burdan kınıyorum. Reyting uğruna böyle utanç verici olayların yaşanması çok ayıp..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tarz programlar ızlemem ama dedıgınız gıbı bır davranıs sadece davrananın kültürünü,seviyesini,terbiyesini,insan sevgisi ve saygısını,örfünü adetini...vs.vs. ortaya koyar ki olayı yapan olarak ismini zikrettiğiniz kişiden de bu tarz davranışlar gözlemlenebilir, bunun eğitimle vs ile de alakası yok gerçi, demişler ya eğitim cehalet alır eşeklik baki kalır, bunda eğitim de yok ne diyelim yazıklar olsun o halde aslında onlara,o tarz adamlara sanatcı kimliğini veren toplumu da,program yaptıranları da mercek altına almak lazım....değer yargıları nedir diye ...

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tarz programlar ızlemem ama dedıgınız gıbı bır davranıs sadece davrananın kültürünü,seviyesini,terbiyesini,insan sevgisi ve saygısını,örfünü adetini...vs.vs. ortaya koyar ki olayı yapan olarak ismini zikrettiğiniz kişiden de bu tarz davranışlar gözlemlenebilir, bunun eğitimle vs ile de alakası yok gerçi, demişler ya eğitim cehalet alır eşeklik baki kalır, bunda eğitim de yok ne diyelim yazıklar olsun o halde aslında onlara,o tarz adamlara sanatcı kimliğini veren toplumu da,program yaptıranları da mercek altına almak lazım....değer yargıları nedir diye ...
+10000000000...... başka söze gerek yok. düşüncelerime tercüman olmuşsun abi..! :good::good::good::good::good::good::good:

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biri onun kro kro konusmasını taklit etse,
yaptıgı müziğin bes para etmeyeceğini söylese cıldırır tabi..
bir adamın özrü ile dalga gececeklerine o adamın
müziği ile dalga gecseler bundan daha az kusurludur..
ne diyelim,izlemiyorum ama şiddetle kınıyorum!!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İnsanların özürleri ile dalga geçmek bu derece basite alınamaz. İnsan olmanın bazı erdemleri vardır. Bizler bu erdemlerin değil birisine, bir çoğuna sahip olamayan, sanatcı diye geçinen bu yaratıkları başımıza taç yaparsak bu gibi olaylara da katlanmak zorunda kalırız. Son günlerde basit sanatcıların gündemine bir göz atın. Halka açık bir televizyonun canlı yayınında küfürleşmeler, çirkeflikler, uyuşturucu kullanan bir diğeri, komiklik yapıyorum diye yarışma programında kadınlara kızlara sarkan, belden aşağı espirileri komiklik sanan sapık bir şovmen, insanlarla dalga geçerek sanat yaptığını sanan maganda kılıklı sanatcılar.

ens_mtn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzel davranış bu programları izlememek ve bu sanatçı ozuntularının prim yapmalarını engellemektir bence

duman666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben programı izlemedim ama rtük'e şikayette bulunsaydınız adem bey