Kamera tavsiyesi

Selçuk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konunun Opel ile alakası yok, yinede aramızda bilen var ise yardımcı olursa sevinirim.

Kardeşimin evine 1'er yıl arayla 2 kez hırsız girdi, ilkinde kapıyı aşmak üzereyken üst kattan açılan bir daire kapısı yüzünden korkup kaçmışlar. Bu olay üzerine çelik kapıya ek ferforje demir kapı yapıldı. 1 yıl sonra hep ferforjeyi hemde çelik kapıyı patlatıp içeri girdiler maalesef.

Bu son olay sonrası ferforjenin kilit yapısı değiştirilip, alarm sistemi takıldı. Apartman girişinde kamera takıldı ancak daire girişine takılması için 250$ istediklerin den taktıramadı.

Bunun üzerine ucuz, etkili ve kullanıcı dostu bir kamera araştırmasına giriştik.

* ESCAM Q6 Button Mini Wireless Camera Wifi Two way voice 720P Indoor IR CUT Night Vision CCTV Home Security IP Camera Wi fi-in Surveillance Cameras from Security & Protection on Aliexpress.com | Alibaba Group

Aliexpress'te gezinirken linkteki kameraya rastladım, bu veya buna benzer hesaplı kamera tavsiyelerinizi verirseniz iyi olur.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam kamera işi benim uzmanlik alanim sayilir. Haikon marka alacaksiniz montaji kendiniz yapip maliyeti minimuma çekeceksiniz. Ben geçen ay 6 kamera 1 kayit cihazi 2 tb diskli sistemi komple 2 bin liraya malettim.

Selçuk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek kamera, buluta kayıt basit bir versiyonunu kaça mal ederim?

Çalınan birkaç ziynet eşyası, çelik kapıdeğişimi, ferforje değişimi ve alarm takılması derken bütçe sarsıldı.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef hocam ülkemizdeki internet upload hızlarıyla buluta video işi olmaz. Kayit cihazi şart. En kötü ihtimalle uzerinde sd karta kayit yapan cihazlar tercih edilebilir.

Selçuk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende öyle düşündüğümden sd kartlı olanlara bakıyordum zaten. İlk mesajdaki kameraya bakabildinizmi?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bende öyle düşündüğümden sd kartlı olanlara bakıyordum zaten. İlk mesajdaki kameraya bakabildinizmi?

Hocam biraz geç kaldım kusura bakmayın, Çinliler bu işi biliyorlar ne kadar teknoloji varsa tıkıştırmaya çalışmışlar ancak ne kadarı çalışır tartışılır. Şimdi hocam benim kişisel fikrim bu kamera bir süreliğine işinizi görecektir ancak uzun ömürlülük tartışılır karar size ait.