Kalos - Getz - Corsa

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir otomobil arayışlarım devam ediyor. Gönlümdeki otomobil herzaman corsa, fakat satıcı olan arkadaşlar malesef yüksek fiyatlar istiyorlar. Hemde km'si epey fazla olan araçlara.
Ben de fiyatı daha uygun olabilecek temiz otomobil aramaya başladım. Nihayetinde otomobili hem gerektiğinde işimi görecek, hem de eşimin kullanmayı öğremesini sağlayacak (ki en çok o kullanacak) bir otomobil almak istiyorum.
Açıkcası eşim bir yere çarpsa bile pek üzülmek istemiyorum.
Bu nedenle kalos ve getz gibi ucuz otomobillere bakmaya başladım. Bu konu hakkındaki fikirleriniz benim için önemli. Karar veremiyorum ve kararsızlık beni sinir ediyor.
Önerilerinizi bekliyorum.

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyundai servisinde çalışan bir arkadaşım var. Vakti zamanında bende 2.el araç araştırıyordum. Oda bana hyundai alıcaksan sadece getz al diyordu. İyi araçlarmış. Herhangi bir kronik problemi falanda yokmus.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Getz hakkaten çok rahat bir araba. Sürüşü yüksek; virajları iyi; içi gayet geniş; bagaj yükleme aralığı çok iyi; donanımıda emsallerine göre yüksek.. Memnuniyetsizlik yaratacağını sanmam..

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
getz derim ama biraz zorlarsan polo da ii olabilir

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Bir süre kullandım getz; yakıt konusunda oldukça bonkör baş etmek zor bence

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
getz derim. benzinlisini kullanmadm ama dizeli gayet iyi 1.5 dizel iyi gidiyo ancak gittigi gibi iyi durmuyoo :)

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgür tercihlerini bilemem ancak citroen'in küçük modellerine ve 206lara da bakabilirsin.

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gördüğüm kadarıyla herkes Getz daha iyidir diyor. Ben de bir kalos buldum onu alayım mı diyecektim. Kalos motoru gm dir diye tercih edecektim. Kalos'a hayır mı diyorsunuz?