kaloriferim ısıtmıyor

MJD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar Arkadaşlar vectra 2000 cdx aracımın kaloriferi ısıtmıyor.neden acaba ACİL YARDIM? lütfen.

seerhat66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sag on koltugun orda peteklere giden ikitane boru var,yani paspasin orda.ordaki borulara elinle dokun eger ki borular sicak ise yuzde yuz kalorifer petegi tikalidir,fiyati 90 tl olmasi lagzim portekiz mali.gerci o eski petegi temizlemeninde bir yolu var ama degmez degistir garanti olsun...

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olayın bi farklısını yaşadım aracım yolda giderken kalarifer ısıtmıyordu hanım kullandıgı ıcın o an hararete dikkat etmdim buz gibi gittik neyse içime kurt düştü hararete baktım 100 u geçiyor hafiften (allahtan hava cok soguktu) hemen kaputu açtım aracın antrifizi kople yok akan yerde bulamadım neyse doldurdum suyla duzeldı 1-2 gun eksıltmedı onr azalmaya basladı ustaya gittik vites kolu gazın kafasına gıden hortumu aşındrmıs delmiş ondanmış :)

MJD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam arkadaşlar ben bi bakayım daha sonra yine konuşalım.bu arada kalorifer peteğinin fiyatını sordum 180 tl dediler valeo marka.

MJD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonucu paylaşırım arkadaşlar.grşrüz

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam devirdaim de de problem olabilir..

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petek temizleme hiç bi yr sökülmüyor hemde 1 yıl garanti bence gayet mantıklı paylaşım için teşekkürler :) kalorifer ısıtmıyosa ya petek yada termostattır :)