Kalorifer

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
kirmizi ve siyah kablonun diger ucunda...

E

EMRE

Bilgi Girilmemiş
motora giden kırmızı ve siyah kablolar mı? tam olarak 1. resimde kiler demi? bide o kabloları nerden sökcem

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
motora giden kırmızı ve siyah kablolar mı? tam olarak 1. resimde kiler demi? bide o kabloları nerden sökcem

fan motoruna gelen kirmizi siyah kablolarin diger ucu rezistansa bagli, elinizi kablolarin girdigi yere soktugunuzda 5-10 cm iceride rezistansin kafasini gorursunuz zaten. Cok zordur sokmek zahmetlidir biraz...:(

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Thumbnail.aspx.jpg

Geçen yaz benimki de arızalandı(resimdeki),servisler 500 lira fiyat verdi,yurt dışından ebaydan 180'e aldım.Bu mudur tamiri mümkün olan başka birşey mi?Eğer buysa ben de tamir edeyim de yedekte dursun bari.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
E

EMRE

Bilgi Girilmemiş
böyle bir işle ilk defa uğraşcam zor demişsiniz girişler soket şeklinde değil mi? inş yapabilirim yoksa artık bi ustaya götürcem

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
böyle bir işle ilk defa uğraşcam zor demişsiniz girişler soket şeklinde değil mi? inş yapabilirim yoksa artık bi ustaya götürcem

soketli ancal el pek girmiyor zor calisiliyor orada, yukaridaki mesajinizda polen filtresi var dediginiz icin oraya asinasiniz, iste o polen filtresinin kapaginin hemen ustundeki 5 cm lik acikliktan elinizi sokarak islem yapicaksiniz, yada fan motorunu komple sokun...

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soketli ancal el pek girmiyor zor calisiliyor orada, yukaridaki mesajinizda polen filtresi var dediginiz icin oraya asinasiniz, iste o polen filtresinin kapaginin hemen ustundeki 5 cm lik acikliktan elinizi sokarak islem yapicaksiniz, yada fan motorunu komple sokun...

Aynen,ben bile kendim sökmüştüm,polen filitresinin takıldığı yerde 3 vidalı kapak var,orayı sökerek daha rahat ulaşırsın,sökmeden zor oluyor.
Bu arada giden 180liraya yansam mı şimdi :(

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Aynen,ben bile kendim sökmüştüm,polen filitresinin takıldığı yerde 3 vidalı kapak var,orayı sökerek daha rahat ulaşırsın,sökmeden zor oluyor.
Bu arada giden 180liraya yansam mı şimdi :(

olsun, tamir edin hasar gormus birine verin aldiginiz fiyata karsilikli fayda, giden bir sey yok...

E

EMRE

Bilgi Girilmemiş
daha demin uğraştım elim girmedi şimdi bide dediğiniz gibi polen filtresinin oradaki kapağı söküp tekrar bakayım:mad: yardımlarınız için teşekkürler
yaptıktan sonra sonucu bildircem:)