kalorifer ısıtmıyor...

kahramantürk55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar vectra b aracımın kalorifer fanı çalıştığı halde çok ılık bi hava üflüyor hararet yüksek dahi olsa aynı değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

bu gün bi radyötörcüye gittim kalorifer radyötörüne giden hortumları söktü ve rayötöre musluktan hortumla su bastı dahasonra yerine geri taktığında herşey normale döndü....

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman kardesim bir tamirhaneye cek... ön kaputu ac ve kalorifere giden iki hortumu sök ve sag tarafdakine basincli hava bas ...tikali ondan yapiyor...sonra hortumlari yine tak,eksilen suyu antifriz olarak tamamla..sonra burya yaz...gecmis olsun..

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
o zaman kardesim bir tamirhaneye cek... ön kaputu ac ve kalorifere giden iki hortumu sök ve sag tarafdakine basincli hava bas ...tikali ondan yapiyor...sonra hortumlari yine tak,eksilen suyu antifriz olarak tamamla..sonra burya yaz...gecmis olsun..

Katılıyorum. Tıkalı Olabilir. Ancak Polen Filtrenide Kontrol Etmelisin.

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun servısteydım aynı sorun vardı ,termostat bozukmus onu degstrdıler smdı ıcınde kazakla duramıorm bu sogk havalarda. hararet goıstergesı hıc acmıomus termostatı farketmedım kış dıe..ordan bı bakın ıstersenız hep 0 da mı duruo o bı yardımcı olablır sıze. bu arada termostadın ıcınde bı cıva varmıs ondan dolayı takılı kalıomus acmıomus o bozlmus tamırı yok parca 120 cıvarı

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orta hava çıkışları ısıtmıyor benim de.sağ vol yanlar canavar gibi ortada tık yok.anlamadım gitti.