kalorifer ısıtma sorunu....

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı aksamlar aracta bısey cıktımı arka arkaya gelıyo...

aracın motor suyu ısındı derce 90 a yakın dıyelım kı derce fark etmeksızın olan bısı benım sorunum arac seyır halınde ıken kalorıfer sıcak ufluyor durdugumda yada debrıyaja bastıgımda arac soguk uflemeye baslıyor bu aralar gazdada sapıtma var devır dalgalanması yapıyor hatta arada stop edıyor arac benzınde boyle bı sorun yok acaba sıstemde havamı var varsa nasıl cıkartırım yoksa petek tıkandıda gaz kafasıda suyunumu alamıyor?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mustafa kardeşim sende çok çektin bu araçtan yaw. kardeşim öncelikle hava yapacağını sanmam. Çünkü opeller de hava olayı çok zor. Özellikle bu yedek su kabının üzerinde olan o sarı kapak içinde bir valf sistemi var. O sistem sayesinde sistem içinde basınç ve havayı atarak gereken işlemi kendi yapıyor. Ben öyle biliyor. Burada bir şey kalıyor oda peteğin tıkanma ihtimali işte onu nasıl anlarız?Ahan da onu bende bilemiyorum.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devirdaim sorunu muhtemelen... düşük devirde yeterli sirkülasyonu sağlayamıyor gibi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
devirdaim sorunu muhtemelen... düşük devirde yeterli sirkülasyonu sağlayamıyor gibi

Tebrikler bak buda olabilir. Özellikle bu devri daim pompasının ucun da bir pervane var kıytırık bir plastik parça ve zaman içinde uçları resmen bitiyor. Sonra gereken su basıncı bir türlü yapamıyor. O zaman da al sana sorun.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tebrikler bak buda olabilir. Özellikle bu devri daim pompasının ucun da bir pervane var kıytırık bir plastik parça ve zaman içinde uçları resmen bitiyor. Sonra gereken su basıncı bir türlü yapamıyor. O zaman da al sana sorun.

abı valla para gelsın satcam dırekt aracı daha yenı 1500 tl ye yakın gıttı baskısı felan bakımı bıde bu cıktı basıma haklısınız gazda ondan sapıtmıs olabılır devrıdaım egerkı yetrkı gelmıyo ıse offf offf dıorum sadece yok zamanda olmasa para varken cıkmaz zaten bu sorunlar hıc bole zamanda cıkar..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

Almaktan ziya de açılıp bakılması gerek. Bu parça sanırım sizin aracınki tam bilmiyorum ama o resim de işte ortada olan o pervane. Ama fiyat konusunda çok fazla istemiş o kadar etmez o parça sanmam.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almaktan ziya de açılıp bakılması gerek. Bu parça sanırım sizin aracınki tam bilmiyorum ama o resim de işte ortada olan o pervane. Ama fiyat konusunda çok fazla istemiş o kadar etmez o parça sanmam.

abı ıslerımı halledeyım bugun bı sokcem bakcam hortumları eger ondansa kendım degıstrmeyı dusunuyorum vıdeosunu ızledım baska bı modelın o kadar zor bısı degıl gıtsem sımdı 100 tl ısterler ıscılıgıne ben hallederım onu 2 saate eger o ıse

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abı ıslerımı halledeyım bugun bı sokcem bakcam hortumları eger ondansa kendım degıstrmeyı dusunuyorum vıdeosunu ızledım baska bı modelın o kadar zor bısı degıl gıtsem sımdı 100 tl ısterler ıscılıgıne ben hallederım onu 2 saate eger o ıse

Sökeceğine inanıyor isen mesele yok. Misal bizim araçlar da bu devridaim triger ile bağlantı halinde bizim sökme işimiz zor ama senin ki farklı ise o zaman sökmesi kolay. ;) güzelce temizler takarsın ama sök pervane kanatlarına bak. Hazır sökmüş ikinden komple içini temizle bakalım balçık filan çıkacak mı?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sökeceğine inanıyor isen mesele yok. Misal bizim araçlar da bu devridaim triger ile bağlantı halinde bizim sökme işimiz zor ama senin ki farklı ise o zaman sökmesi kolay. ;) güzelce temizler takarsın ama sök pervane kanatlarına bak. Hazır sökmüş ikinden komple içini temizle bakalım balçık filan çıkacak mı?

gaz normale dondu herlde pıslık felan geldı rolantı su anda eskısı gıbı normal degerlerde dalgalanma yok ama kalorıfer hala aynı dun bıraz kurclaladım hortumları felan heralde ondada petek tıkalı bu yuzden o halde onuda bırazdan ınıp bı hortumlarını cıkarıp kurcalıcam bakalım acabılcemmı..