kalorifer çlışmıyo.omega 98

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 model omega 2.5 v6 otomatik.tüplü.dijital klimalı.
1.soru . arkadaşlar klima gazım tamamen yok.bu durum da klima kompresörüm çalışmaz mı.çünkü şu anda benimki çalışmıyo.gaz varken çalışıyodu.aracı 22 gün bıraktım gittim ne hikmetse benle beraber gazda bi yerlere gitmiş.
2. eco üğmesine basıp sıcaklığı hıgh yapmama rağmen çok böle hafif ılık üflüyo.ilk gittiğimde servis tüpün sıcak su hortumlarını değiştirdi.onuda şöle yaptı.t idi bağlantı.seri bağlantı yaptı.olur dedi yolladı olmadı.tüpü takan çocukda haklı olarak bu arabadan daha önce 6 tane yaptığını bu tar bi sorun olsa onlardada olacağını söyledi. 2.gittim de iş peteğe döndü. ancak şöle ilginç bi durum var , kalöriferi hıgh konumunda ve eco basılıyken off yapıp bırakırsam kalorifer systeminden alev geliyo.ama systemi çalıştırıp üfletmeye başlayınca soğuyo.:mad::mad:

Son düzenleme:

eses38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam omegamv6

yazdıklarınızı dikkatle okudum ve durum bencede kalorifer peteginin değişmesiyle düzelir sanıyorum fiyatı 130 ytl civarında fakat omegaların göğüs sökümü biraz zor kayseride size tavsiye edebileceğim ustalar var isterseniz yardımcı olabilirim ...

Son düzenleme:

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik Klima yani ECC yi Reset ettiniz mi ?
Bu arada Motor bölümünde veya ic dösemelerde bir takip sökme olayi oldu mu
demek istedigim su:

Sayet Motor bölümünde veya ic dösemelerinde ( Torpido gözü ) sökülüp takildiysa Motordan gelen vakuum hortumlarindan sorun olabilir.

Sayet öyle bir sorun yoksa tahminen 18 20 014 yedek parca no.
arizalidir.

Ekli dosyalar

• Ventil.JPG
    Ventil.JPG
    11.9 KB · Görüntüleme: 26

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
off durumdayken sıcak ufluyorsa daha sonra petek tıkalıdır
uzun vadede ılık uflemeye baslar gene
petege gelen borularada bakın sıcaksa petek tıkalıdır
130 lıra vermem dersen petegı sokturup 2 adet porcoz basıp yarım saaat bekleyıp temızlersen eskısı gıbı olur garantı
sadece petege uygula yalnız sogutma suyu yada borulara degıl

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olay webbee arkadaşın dediği gibi çözüldü . petek+işçilik 500 lira.aslında çıkan petekde takılabilirdi ama riske gerek yok.bi daha ogöğüsün sökülüp takılmasııı.herkese teşekkürler.

eses38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede al vectra kurtul hamam gibi ısıtıyor vectralar arkadaşımız hakan bey doğru s
öylemiş