Kaldırıma Çıktık Tampon kırıldı

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sertan seninle bir ara buluşalım şu yaptığın işleri konuşalım.Kaça maloldu bu işlemler yaaaaaa.Deli olacağım valla.Halen sürtüyo halen sürtüyooooooooooooooo.Param kalmadı yaptıracağım diye yawwwwwwww...:mad::help::cry:

valla ben para vermedim herşeyi kendim yaptım masrafı yok :) paran gitmez

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tamir olacak.Rotaş tarafını biliyorum.Hatta benim servis oraya yakın akınsal sanayi sitesinde.

Rotaş Sitesinin Girişinde Öztürk Tunning Var.Orda Osman Abiyi Bul Benim Gönderdiğimi Söylersen Beyaz Corsa Dersen Tanır Zaten.Olmadı Gideceğin Günü Söylersen ben ona Haberde Edebilirim.

Msnim : alperegelenler@yahoo.com

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla nasıl yaptığını konuşmamız lazım.Yada bana şöle kapsamlı yazman lazım :D :p ;)

YAZIYORUM O ZAMAN İYİ OKU İLK ÖNCE YAPMAN GEREKEN ÇAMURLUKLARI YANİ PLASTİK OLAN YERLERİ TAŞ ZIMPARASIYLA KESMEN YADA NORMAL KESMEN ALT TARAFINI ZATEN SÜRTEN YER BELLİ EDER OLMADIMI ? O PLASTİKLERİ CIKARMAN ÇOK KOLAY 5 TANE FİDASI VAR SÖKTÜKDEN SONRA ÇAMURLUKLARI GENİŞLETİCEKSİN NASILMI BEN CEKİÇLE ACTIM İKİ VUR ACILIYOR ZATEN SONRA HİÇ Bİ SORUN KALMAZ KALIRSA EĞER BANA TEKRAR DÖN KONUŞALIM

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YAZIYORUM O ZAMAN İYİ OKU İLK ÖNCE YAPMAN GEREKEN ÇAMURLUKLARI YANİ PLASTİK OLAN YERLERİ TAŞ ZIMPARASIYLA KESMEN YADA NORMAL KESMEN ALT TARAFINI ZATEN SÜRTEN YER BELLİ EDER OLMADIMI ? O PLASTİKLERİ CIKARMAN ÇOK KOLAY 5 TANE FİDASI VAR SÖKTÜKDEN SONRA ÇAMURLUKLARI GENİŞLETİCEKSİN NASILMI BEN CEKİÇLE ACTIM İKİ VUR ACILIYOR ZATEN SONRA HİÇ Bİ SORUN KALMAZ KALIRSA EĞER BANA TEKRAR DÖN KONUŞALIM

Hımmmm bunu ancak yazlıkta yapabilirim.Ok denedikten sonra konuşalım :good:

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Nazar Nazar..

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bu ön tampon deli duruyo nazar degmıs dostum gecmıso lsun