Kadın olmanın rahatlıgı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslarım ve abılerım dusundum de kadın olsaydın veya kadın surucu olsaydık aracımızda ne far buğulanması sorunu,ne cim modülü sorunu,ne ses sorunu,ne kronik sorun vs vs hıcbırı olmıyıcaktı,olsada farkında olmıyıcaktık,farkında olsak bile umrumuzda olmıyıcaktı ve dunyanın en rahat ınsanları olucaktık...:D:D:D gecenın bu saatine uygun aklıma boyle bır dusunce geldı eğlence ve espri amacıyla sohbet edelım dıye actım konuyu hata ettıgımı dusunen abılerım arkadaslarım varsa affola.saygılar

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
396670_201968413227922_181834535241310_438116_38241285_n.jpg
bence konun anlam ve önemini belirten bir kare :D

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harikasın... Kadın olsaydım araç içi aynam makyaj aynam olurdu... Motor gücüymüş, lastik havasıymış, yağıymış, suyuymuş... hiç bakmazdım ki aklıma da gelmezdi herhalde

Yalnız tek ve en önemli sorunum olurdu "park etmek"

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende katılıyorum ama park etme sorunu olcaktı internete bile düşerdik belki :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar talihsiz bir konu olabilirmi ya?

Kadın olunca insan olunmuyormu CIM arızası demişsiniz. Yolda giderken kornası çalmayan eybi çalmayan bir kadın şahsen benım tanıdıgım bir kadın amaaan ne olacak varsın çalmasın demez. Dünyanın en rahat insanı vs. pek hoş tabirler olmamış bayanlar adına forumda bayanlarda var bizimde eşimiz annemiz kardeşimiz araba kullanıyor ne bu araba kullanmanın sadece erkeğe özgü birşeymiş gibi görülmesi?

Saçma sapan başlıklar açmayın artık şu forumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...