Kadett kaporta'da :)

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bir bakım onarımdan sonra parmakla gösterilecek kadett olacağına eminim ki seninde söylemlerin bu yönde zaten : ) Allah c.c. yardımcın olsun Berkay : )

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bir bakım onarımdan sonra parmakla gösterilecek kadett olacağına eminim ki seninde söylemlerin bu yönde zaten : ) Allah c.c. yardımcın olsun Berkay : )
Allah razı olsun Erkan abi sağolasın :)
İnşallah öyle olacak bakalım,Bugün gidicem fotoğraf çekmeye. Genel olarak ne durumda bir bakalım :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahmin ettiğimden daha güzel oldu :D

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin kaportacı üşenci biraz herhalde, o şekilde açtıracağına, sökseymiş ya :mad:

snc00493t.jpg

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaliperleri boyat.. Kaliperleri boyat :D :D :D
Boyalıydı ama yeni değişti 1 hafta önce boyamaya fırsat olmadı :D

senin kaportacı üşenci biraz herhalde, o şekilde açtıracağına, sökseymiş ya :mad:

snc00493t.jpg
Nasıl demek istedin anlamadımki abi :confused: Nasıl yapılması gerekiyor bilmiyorum fakat bana sorarsan görüntü ve işçilik olarak gayet güzel :)
Senin fikrin nedir nasıl yapmak lazım abi?

Son düzenleme:

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamponu diyorum, araya takoz koyup açtırmanın mantığı nedir? komple sökmemek için araya takoz koymuş, 3-4 civata sökmeye üşenmiş, şimdi tampon bağlantıları kastırmıyor mu? tabii sana diyecek ki "bak kafanı bulandırıyorlar, ben şu kadar senedir bu işi yapıyorum, çamurluk ağzına göre tamponu ayarlamam lazım, ve tamponun bağlı olması lazım vs. vs. . . . "

snc00498a.jpg

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamponu diyorum, araya takoz koyup açtırmanın mantığı nedir? komple sökmemek için araya takoz koymuş, 3-4 civata sökmeye üşenmiş, şimdi tampon bağlantıları kastırmıyor mu? tabii sana diyecek ki "bak kafanı bulandırıyorlar, ben şu kadar senedir bu işi yapıyorum, çamurluk ağzına göre tamponu ayarlamam lazım, ve tamponun bağlı olması lazım vs. vs. . . . "

snc00498a.jpg

Abi işyerinde fotoğraflar görünmüyor bende sadece yorumu okuyunca anlamadım takoz muhabbetini kusura bakma :D
O tampon zaten çok ayarsız bombeli duruyor.Ayar tutacağını sanmıyorum ama yaparsa yapar yani çok sıkıntı değil. :)