kadett gsi (mae 43 )satılık hakkında

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/satilik_k...9WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto&photo=1#mega

kadett hakkında sorularım olacak. bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
özellikle eski sahibinin yorumları benim için çok önemli.
bildiğim kadarıyla araç cenker arkadaşımızın arabasıydı ve özenle baktığı bir araç olarak hatırlıyorum. araç yeni satılmıştı ama tekrar satılık. nedeni ne acaba? araç için motor, ön takım, kaporta boya vs. yeni deniyor. motor durumu gerçektende 0 kondisyonda mı? sizce alınırmı?
alınırmıdan kastım modelinin eski yada satarken zarar ettirmesi yada çok benzin yemesi değil :) araç dirimi? uğraşmaya değer mi? yardımlarınız için çok teşekkür ederim :) saygılarımla. . .

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
of süper makina! ben olsam 1 dk düşünmezdim sonuçta 8 liraya bir efsane dökülse bile ne farkeder? eğer gönül vermişsen 4senede de olsa toplarsın..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben onun onumden yag gıbı kayısını ızledım kı cok fena uzadı amıyane tabırle,tam anlamıyla caresız kalmıstım :) bence cok ıyı bır arac ama tabıı Hakan senın bızzat gormen,denemen gerek kanımca dedıgın gıbı cenker ıyı bakıyordu bence de.

xet4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sfi güzeldir kadett gsi çok güzel bir araçdır
ama artık bu araçlar yaş itibari ile eskiler ve masraflılar.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel araba tam bir efsane bence alcak adam bunun masraflarını pek fazla önemsemez. Ölüsü yeter.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel araba tam bir efsane bence alcak adam bunun masraflarını pek fazla önemsemez. Ölüsü yeter.
katılıyorum her yerı masraf olsa ne olur kaldı kı bır kere toplasan kaza da yapmasan sorunsuz bınersın ,bu tarz araclara ayagım yerden kesılsın dıye bınılmez zaten tutku meselesı, onlar farklı makınalar bana göre ben otomobıl gozuyle bakmıyorum bıle kadette,calıbraya,mantaya ah bır mantam olsa elı ayagı duzgun :rolleyes:

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplar için sağolun... öncelikle 4 senede falan toplama, zaten resimler kendini belli ediyor. toplanacak 1 olay yok ortada. mekanik olarak kafamda sorular var. . . efsane olduğu için zaten sahibi olmak istiyorum. çoğu kişi kasasını beğenmez ama bence araç çok yakışıklı! yani olayın özü şu. ben gazlamak için değil. gözüm gibi bakacak araç alacağımdan araç zorlanmadan beni uzun süre götürebilecek kondüsyonda mı? ben toplamak için değil çok temiz sevdiğim arabaya binmek istiyorum. eğer uğraşacak gücüm olsa zaten amerikan araçlarına saklardım gücümü... bilgileriniz önerileriniz için çook teşekkür ederim. bilgi sahiplerinden yardımlarını bekliyorum. aracı görmeden önce kafamdakilerin belirlenmesi açısından ... saygılarımla

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul' da olsaydım alırdım vala, araba sitenin eskilerinden birindeydi daha sonra Muharrem abi aldı sonra başka birisine satıldı. Bence kaçırılmıcak araba 8 milyara millet tempra satıyor. Tabiki yinede kendi kararınız aldığınızda içinize sinmesi önemli.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kaporta boya konusunda gerçekten de temiz duruyor. Dediğiniz gibi mekanik aksamı önemli. Bu tip arabalar genelde limitlerde kullanıldığı için ( aracın zaten kışkırtıcı bir karekteri var, sanki beni limitlerde kullan diyor) mekanik arızalar oluşması normal. Yeterki arızanın çaresi olsun. Aklına yatarsa bence kaçmaz bir araç.