kadett gsi de yardım ıstıyorum ...!

devran_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yaza 90 model kadett gsi almayı dusunuyorum arastrdıgım kadett ler arasında sızın cok yakından tanıgınızı bıldıgım araclarda var....

sımdı sorularım,
arabanın performans verılerı ve yol tutusu nasıldır???
aracın donanımı nedır???
ortalama nekadar benzın yakar???
parca sıkıntısı varmıdır???ve 2.el parca fıyatları yuksekmıdır???

yanı kısaca performans-fıyat yonunden bakarsak alınacak en ıyı araba pekı sordugum sorulara gore alınacak sorun cıkarmayacak bı arabamıdır???

burak927

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performansları zaten tartışılmaz 0 dan 100 e 7.6 saniyede ulaşıyordu sanırım(doch 16v).yol tutuşu bana göre çok iyi yola iyi yapışıyor.Donanım olarak fazla bişey yok o yılların teknolojisine göre yol bilgisayarı ve dijital gösterge bütün gsi lerde standart.çoğunda sunroof bulunuyor bazılarında abs elektrikli ve ısıtmalı aynalar elektrikli camlar merkezi kilit vs bulunuyor.Ama süreni yormayan bi araçtır.yakıtını hiç ölçmedim ama az yaktığını söyleyebilirim önceden 2001 ford focus vardı 1.6 100hp benim arabadan fazla yakıyordu.Kısacası fazla basmazsan yakmıyor.Bassan bile öyle aşırı yakıt harcamıyor.Parça konusuna gelince yıllardır kadett kullanıyoruz fazla bi sıkıntı çekmedik.kaza bela yapmadığın sürece parçaya pek fazla ihtiyacın olmuyor.Olduğu zamanda çıkmacılarda yada sıfır olarak yan sanayi olanlarını bulabiliyorsun.Fiyatları değişiyor bazıları abartı tabi.Ama motorunu öyle her ustaya elletmiceksin iyi bir yere götürmen gerek yoksa içine ediyorlar herkes anlamıyor kadettlerden.Kısacası fiyat performans bakımından en iyi araçlardan biri almanı tavsiye ederim ama dikkat et hastalık yapabilir bi sürünce bidaha bırakamayabilirsin:D

devran_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok tesekuurler annlatıkların için kadett araştırmaya devam inş bu yaz bende kadett çi olucam :D

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz abi sana detaylı bilgi veriri rahat ol sen !!