kaçırılmayacak enjoy (G kasa)

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede beni tanıyan arkadaşlar tam bir G kasa aşığı olduğumu bilirler aracımı sattım ama hala 2-3 günde bir enjoy elegance ilanlarına bakarım bugün gördüğüm bir ilan dikkatimi çekti gerçekten çok temiz bir enjoy resimler daha çok yeni üstelik elektrikli sunroof var daha bir buçuk sene önce aynı özelliklerde aracı sahibi 23.500,den 1 kuruş inmeyince comfort almıştım ama ukte kalmıştı içimde arayan bir arkadaş varsa kaçırmasın derim kriz dönemi olmasa ölüsü 21.000,in altına inmez bu araba.

http://www.sahibinden.com/ilksahibinden_opel_astra_enjoy_hatasiz!!!WQQaXQQ11458880WQQpXQQdisplayitem

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
sitede beni tanıyan arkadaşlar tam bir G kasa aşığı olduğumu bilirler aracımı sattım ama hala 2-3 günde bir enjoy elegance ilanlarına bakarım bugün gördüğüm bir ilan dikkatimi çekti gerçekten çok temiz bir enjoy resimler daha çok yeni üstelik elektrikli sunroof var daha bir buçuk sene önce aynı özelliklerde aracı sahibi 23.500,den 1 kuruş inmeyince comfort almıştım ama ukte kalmıştı içimde arayan bir arkadaş varsa kaçırmasın derim kriz dönemi olmasa ölüsü 21.000,in altına inmez bu araba.

http://www.sahibinden.com/ilksahibinden_opel_astra_enjoy_hatasiz!!!WQQaXQQ11458880WQQpXQQdisplayitem

Size katılıyorum.Eğer araç, sahibinin dediği gibiyse kaçmaz.Gayet uygun fiyat.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde bır turlu ıcım ısınmadı su astraya nedendır bılmem kucuklukten berı vectradan vazgecmem astrayı bedava verseler bınmem

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben size bşka bir fırsat söyleyeyim. benim 2004 Astr h 1.7 cdti çelik jant yay film xenon lu enjoy 25.000e satılık :D:D

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis bakımlı :)

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisten çıkmadı ama Yeliz ablanın sahibi oldugu Opel Team den çıkmadı.Yeliz ablanın serviste oldugu hergün arabada ordaydı doğal olarak ;)

Ergin abi otomatiğini bulamadın gitti benim için ya :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz gerçekten ama 3-4 yaşındaki arabaya 73 bini ben çok görüyorum ya da ben az kullanan birisiyim..