Kac numara cam filmi

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kac numara cam filmi

benim arka camlar orjinal renkli cam ön camlara da film yaptırmak istiyorum ikisi uyumlu olsun diye sizce kaç numara yaptırmam lazım?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

akheron link' Alıntı:
benim arka camlar orjinal renkli cam ön camlara da film yaptırmak istiyorum ikisi uyumlu olsun diye sizce kaç numara yaptırmam lazım?

Görsellik için ön ve arkada 2 numara güzel olur ama hava kararınca yan aynaları park esnasında sağlıklı göremezsin. Yolda sıkıntı yok ama karanlık bir yerde park sorunu yaşarsınız. Görsellikten biraz feragat edip ön 1 , arka 2 numara güzel olur.

Gökay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben yanları ve arkayı 2 numara 3m yaptırdım tavsiye ederim görüşlerdede hiç sıkıntı yaşamadım

bethesda1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyler 2013 astra hb sport paketlerin arka camları koyu değil miydi? Opelin sitesinde böyle yazıyordu sonra değiltirdiler heralde paketi. Ama ben aldığımda böyleydi 2013 modellerde yani. Benim araçta koyu değil. Düz yani. Başlarda farketmez yav dedim ama sıcaklar gelince acaba mı dedim? Servis bu konuyla ilgilenir mi

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar benim arka yan camlar zaten rekli rekli camın üzerine tekrar film yaptırmak abes olur sanırım:) ön yan camlardan bahsetmiştim. ben

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim arac makyajli sport 2012 ama arka camlar koyu degil