Kablosuz geri görüş kamerası

durak1

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Kablosuz geri görüş kamerasını geri vites lambasına baglatmak istiyorum
Bir sakıncası olurmu-Aliekspress ten aldım.
Kendim bağladım nasıl bir yol izlerim selamlar.
20210116_115550f56db1f1b83c51da.jpg

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Araçta sakıncası olmaması gerekir ya wifidan yada blutooth ile bağlanıyordur. Tek sakıncası etrafta jamer varsa görüntüyü alamazsınız.

Tahminim montajı için sadece geri vites lambasından elektrik alınması onun dışında bağlantı olmaması gerekir. Tanımı içinde yanında kullanma klavuzu çıktıysa orada yazar yada çinli arkadaşa mail atarsanız onlar detaylı kurumu bilirler.

• Beğen
Tepkiler: durak1

durak1

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Araçta sakıncası olmaması gerekir ya wifidan yada blutooth ile bağlanıyordur. Tek sakıncası etrafta jamer varsa görüntüyü alamazsınız.

Tahminim montajı için sadece geri vites lambasından elektrik alınması onun dışında bağlantı olmaması gerekir. Tanımı içinde yanında kullanma klavuzu çıktıysa orada yazar yada çinli arkadaşa mail atarsanız onlar detaylı kurumu bilirler.

durak1

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Merhaba kamerada sorunsuz evde ćalisiyorda geri vites lambası sigortasını tanımıyorum sol arka sigorta kutusunda hangisi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba kamerada sorunsuz evde ćalisiyorda geri vites lambası sigortasını tanımıyorum sol arka sigorta kutusunda hangisi
Aracın yanında verilen kitapçıkta sigortaların hangisi olduğu yazar. Yada bilen arkadaş varsa yardımcı olacaktır

durak1

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et

Elektrikçiye bağlattım randımanlı değil donma yapıyor .