Junyan marka angel'a xenon takabilirmiyim?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercekleri xenona göre olmadığı için yolun yan taraflarını yansıtmaktan başka işe yaramıyor.İçindeki mercekten ayarlayarak bu dezavantajı bir miktar absorbe edebiliyorsun ama sonuçta üreticisi desteklenmemiştir diyorsa bu dezavantajları yaşayacağın ortada.Yinede deneyip kendin görmek istersen o ayrı konu.

Erkut 205

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.205team.com
Bende var dostum junyan angel mercekli.Taktım 8000 k zenon ampül kiti dışardan görüntü güzel kaldırımdaki insanları aydınlatıyor önünü hiç görmüyorsun bana sorarsan takıcaksanda öncelikle mercekleri değiştir derim görüntü olarak güzel fakat işlevsel olarak sıfır..

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valeo mercekleri ile sorun çözülür sanırım.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valeo mercekte taksam far camına (plastiğe) çok yakın olduğu için sanırım erime yapacaktır.Daha araştırmadayım.

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben angel taktıracaktım ama hıc tavsıye etmedıler ozellıkle uzun yolda gerektıgı kadar ısık vermıyormus...onun yerıne xenon far taktırmak en ıyısıymıs...ama sız angel taktırmıssınız zaten bence xenon erıme yaptırmıcaksa takın angellar cok ıyı aydınlatma yapmıyormus...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bende junyan angel far ve 6000k xenon war...kullanıyorum gayet güzel aydınlatıyor erime filanda olmadı şimdiye kadar çok şükür

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tezcan bey sizde herhangi bir sorun olmadığına göre bende de olmayacaktır düşüncesindeyim.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Tezcan bey sizde herhangi bir sorun olmadığına göre bende de olmayacaktır düşüncesindeyim.

imzamdaki araba benim arabama üstünde de angel takılı zaten...benim sana tavsiyem yinede nolur nolmaz 6000k yi geçme...çünkü araştırmalarıma göre bu rakam arttıkça ısı da artıyor...