junyan çift angel hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba herkese

Ben ağustos ayında aracıma istanbul aksarayda bulunan bys tuning den junyan marka çift angel far aldım. Aslında Sonar marka istedim fakat firma bana junyan markayı daha sağlıklı kullanırım diye verdi. Bende tamam dedim kullanmaya başladım. Geçen ay aracımı yıkattıktan sonra farlardaki erimeler dikkatimi çekti. İlk başta şaşırdım. Sonra firmayı aradım. Resimlerini mail yoluyla istediler. Ankara da bulunan firmaya yolluyalım diye bende maili 22 gün önce attım. Fakat bana dedikleri "Ankarada bulunan firmanın elinde angel yokmuş " hiç inandırıcı gelmedi aslında ve hala bekliyorum.
Şimdi arkadaşlar ben nasıl bir yol izlemeliyim ki bu mağduriyetimi gidereyim.Aracının başına böyle üzücü bir olay gelen varmı.
Yardımlarınızı bekliyorum.

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direk olarak mercegin ön kısmı erimiş.demek ki bu farların yapısı bu kadar yogun bi şekilde ısı gelmesine karsı ii tasarlanmamış.bana farlar acıkken ısındıktan sonra gidip yıkatmışsın gibi geldi.yani asırı sıcaktan asırı soguga girince özelligi bozulmuş gibi.aldıgn yere git göster.cıkartın bunu yenisini takın ya da paramı geri istiyorum de.öleydi böleydi derlerse de şikayet etcem o zaman dersin.maildi telefondu işi uzatma bna kalırsa

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
bu urunler ıthal eden fırma garantısı altındadır
eger taktırdıgına daır fatura belge herhengı bır sey varsa once montaj yapan yerle muhatap ol olmadı ıthalatcı fırmayla gorus
tuketıcı masasından aldıgın yazıyla olumsuzluk olursa noterden protesto cekebılırsın
telekomdamısın yaz goruselım saygılar.......

ambassador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu angeller para tuzağı sadece hiç kimse sorunsuz kullanamıyo heralde

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben dün aldım ankara finspeedden, fk'nın yan snayisi depo marka ( fk bu diyolar da hikaye, fknın ürünlerinin kutuları belli, bu dümdüz beyaz kutu) . angel farlarda garanti yokmuş. biyerde daha sormuştum garantisi olmuyor bunların demişlerdi. inşallah sorun çıkmaz bende de. xenon da var bi de. gerçi o garantili.

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben nazar boncugu taktım napıyım baska bozulursa garantısı yok

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun gittim görüştüm inanılmaz bir olay kutunun üzerinde ingilizce zenon ile kullanılmaz diyor. Satan firma bile şaşırdı. Benim durumumda olan bir araç sahibi daha irtibat kurmuş. Bu olayın olması %10 ihtimalmiş. :) Oda bana çıktı. Aksarayda çok yere sordum işin ilginç tarafı gerçekten garanti yok. Firma 1 hafta süre verdi %99,9 değişeceğiz dedi. Ama ben sonar ile değişeceğim onun üzerinde zenon ile kullanılamaz ibaresi yok. değişim gerçekleşince sizleride bilgilendireceğim...

Son düzenleme:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt forumda sanki böle bişey okumuştum.. angelın kutusunda no hıd bulb mı ne yazıo yani türkçesi zenonla kullanılmaz gibi bişey yazıo demişti bi arkadaş.. ama angelda nasıl zenon olmaz dedim fazlada üstünde durmamıştım demekki öleymiş.. geçmiş olsun

erkut_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün aksarayda sem tuning musatafa abiyle görüştüm...sonar marka..dedim abi sorun çıkıyomus camı felan eriyo bozuluyo bi sorun çıkarsa geri iade edebiliriz dedi.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
benim junyanlarda şimdilik bi sorun yok maşşalh nazar değmesin de...ama hakkaten malzeme olarar çok yüksek ısılara dayancak bişeye benzemiyor:(

bi de bu arabanın angellında mercekler cama yakın duruo gibi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...