Jetta fiyatı konusunda yardım istiyorum

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2008 1.6 primeline(başlangıç paketi) düz vites(5 ileri) 102 ps lpg takılabilen motor(şu anda lpg'si yok),67 bin km'de platinyum gri hatasız,boyasız yürüyen aksamında sorun olmayan bir araç buldum güvenilir bir firmadan fiyatı 29,000 diyor.Expertiz raporları mevcut.(Benim araştırmalarım neticesinde şu anki piyasa verilerine göre fiyat gayet iyi geldi)

Fiyatı uygun mudur yoksa pahalı mı bilgisi olan arkadaşımız var ise araç hakkında izlenimlerini ve fiyat hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat uygun gibi. tabi aracı iyice kontrol etmek lazım. eğer siz gereken tüm kontrolleri yaptıysanız ve içinize sindiyse fiyat ortalama değerlerde

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat uygun gibi. tabi aracı iyice kontrol etmek lazım. eğer siz gereken tüm kontrolleri yaptıysanız ve içinize sindiyse fiyat ortalama değerlerde

Evet banada öyle geldi fakat,aklımı kurcalayan bir şey var bu aracın 2010 fiyat listesini çıkarttım internetten sıfırı 2010 itibariyle 35 bin tl,2009 itibariyle 37 bin tl den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş.Şu anda kasa değiştiği için fiyatlar uçmuş zaten.(Acaba diyorum yeni kasa çıkmasıyla birlikte bu trendle birlikte önceki kasanında mı fiyatı arttı ona bağlı olarak)

Son düzenleme:

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen yeni kasaya yetişileceği kalmadı çok uçuk fiyat istiyorlar

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz aracın ne gibi sıkıntısı varmış acabaa???

kazalı mı araç ilanda herhangi bir bilgi yoktu

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almışken 1.6 almayın derim.(lpg takacaksanız ayrı) Olmuşken bir model düşük olsun ama 1.4 TSI olsun. Arkadaşım aldı aralık ayında comfortline donanım modelini hatırlayamadım şimdi 26ooo e. O da 60 bin km civarındaydı. LPG yoktu.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almışken 1.6 almayın derim.(lpg takacaksanız ayrı) Olmuşken bir model düşük olsun ama 1.4 TSI olsun. Arkadaşım aldı aralık ayında comfortline donanım modelini hatırlayamadım şimdi 26ooo e. O da 60 bin km civarındaydı. LPG yoktu.

pek emin değilim ama turbo motorlarda lpg takılmıyor diye biliyorum, doğru mu?

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz aracın ne gibi sıkıntısı varmış acabaa???

kazalı mı araç ilanda herhangi bir bilgi yoktu

Bu tür ilanlarda veyahut çoğu ilanda araba hatasız gibi gözüksede arayınca ortaya çıkıyor genelde.Size özelden yazıyorum cevabını sonuçta internet ortamında yasal haklar var.