jazz,colt,opel corsa,hangisi?

tatum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünceleriniz için çok teşekkürler,cok kararsız kaldım jazz mı corsa mı diye,dizele pek paramız çıkmıyor maalesef,corsa dizel harika olurdu ama,önceki arabamla uzun yolda dahil,yılda 7 bin km yaptım, tam 13 ay bindim sattım zaten,neden sattımsa onu da anlamadım ama neyse:)
benzin fiyatı tabiki de önemli ama,benzinli motorun daha sessiz olması ve sorun çıkarmaması beni benzinli arabaya itiyor.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi araba bütçeye uygun arabadır... siz bildiğinizden hesabınızdan şaşmayın... işinizi garanti tutun... tabikide dizel 1.3 cdti corsa cok guzel olurdu ama olsun benzinliside sorun cıkarmaz... hem okadarda km yapmıyosunuz...

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilginiz olsun Honda Jazz'ın 100.000 km testinde okumuştum, karoserde pas izlerine rastlamışlardı, onun dışında sonuçta bir Japon aracı sorunsuzluk tek amacı ancak Corsa'da TÜV araştırmasında sınıfında en az arıza gösteren araç seçildi, 1,2 motorun yeteceği kanaatindeyim...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman olmasından dolayı hiç düşünmeden Corsa denilmeli.

tatum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4.netten ilanlara bakıyorum 25 den aşağı yok,1.2 den de şikayetler var,denk gelirse 1.4 corsa alacağım inş.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tatum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali bey araştırmalarınız için teşekkürler,1.4 lpg li olan ve 65 bindeki dizel olabilir,bende görmüştüm hepsini ama galericilerede güvenemiyorum.
ben sattığım araçta kaput,ön tampon değişmişti,sağ kapı ve arka tampon komle boyalı idi.
İlan vermiştim galerici geldi baktı anlaştık verdim aracı,
2 gün sonra nette ilan da gördüm aracı, neler yazmış ilk sahibinden değişen vs yok,grm boya yok.gibi şeyler yazmıştı.O aracı kime nasıl satacak bilmiyorum ama o olaydan sonra galericilere de güvenim kalmadı,sonuçta arabayı gösterip alacağız ama,ne bileyim içimde bir güvensizlik oluştu.

aselemetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,4 jazz diyorum ama ikinci el temiz bulmak çok zor.arkadaş uzun zaman aradı sorunsuz bulamadı

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
colt'u hiç düşünme derim ben jazz yada corsa corsanında 1.4 ü;)

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir Corsa C kullanıcısı olarak ilk tercihinizin Jazz olmasını öneririm, eğer pahalı veya temiz bir Jazz bulamazsanız temiz bir Corsa C öneririm. 1.2 Corsa'yı gözünüz kapalı alabilirsiniz. 6 senedir kullanıyorum 1.2 motorlu ve bir senedir Lpg li kullanıyorum ve çok memnunum aracımdan. Lpg li daha da güzel oldu. Neden Jazz öneriyorsun diyeceksen Opel'in kronik sorunları ve benim aracım olan gümüş gri corsa dan günde en az üç tane görmem diye biliriz.

Ahmet Altınçubuk