jantlar cin malımı?

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: jantlar cin malımı?

Yuksek hizla agzi acik unutulan yada kapagi calinmis logardan gecmistir, abartilacak bir durum yok

blackswords

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
Yuksek hizla agzi acik unutulan yada kapagi calinmis logardan gecmistir, abartilacak bir durum yok
forumda yanliş hatırlamıyorsam bir arkadaş cok hizli olmadigi halde kaldirima vurmak süretiyle janti kırılmıştı ve oda makyajli kasa idi.  sonucta insan hayatı bu kadar ucuz degil.tabiki abartilacak bi durum var insan hayati oldugu icin. opel astra j kasadan cala cala kaliteyi ve saglamlıgı bıle bitirecek bu gidişle.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Büyük geçmiş olsun kazayı yapan arkadaşa... Hayatta hiç bir şeye olmaz dememek gerek. Tedbiri almak bizden, takdir Allah'tan.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun kazayı yapan arkadaşa... Hayatta hiç bir şeye olmaz dememek gerek. Tedbiri almak bizden, takdir Allah'tan.

+10 
nasipten ötesi yok...

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bencede sol tarafindan darbe almis. Dikkat ettiyseniz tekerlerin ikiside yan yatmis ama ön teker deki jant kırılarak teker den kopmuş. Allah korusun umarım kimeye birşey olmamıştır..

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hsy link' Alıntı:
forumda yanliş hatırlamıyorsam bir arkadaş cok hizli olmadigi halde kaldirima vurmak süretiyle janti kırılmıştı ve oda makyajli kasa idi.  sonucta insan hayatı bu kadar ucuz degil.tabiki abartilacak bi durum var insan hayati oldugu icin. opel astra j kasadan cala cala kaliteyi ve saglamlıgı bıle bitirecek bu gidişle.

+2014

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hsy link' Alıntı:
forumda yanliş hatırlamıyorsam bir arkadaş cok hizli olmadigi halde kaldirima vurmak süretiyle janti kırılmıştı ve oda makyajli kasa idi.  sonucta insan hayatı bu kadar ucuz degil.tabiki abartilacak bi durum var insan hayati oldugu icin. opel astra j kasadan cala cala kaliteyi ve saglamlıgı bıle bitirecek bu gidişle.

O kazayı yapan benim ne yazık ki. Janlar kağıt gibi alaşımlarının güvenli olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Hafif ve ucuz olsun diye alaşımdan çalmış gibiler. ևünkü benim aracımdan sonra böyle bir şekilde parçalanmayı tekrar görmek bu düşünceyi ne yazık ki daha da güçlendirdi. Araçta güvenlik unsurlarının en önemlilerinden bir tanesi jantlar ve lastiklerdir. Ben bu araçla hız yaparken bi çukura girsem ve jant bu şekilde parçalansa o aracı perte çıkartır. İçindekilerin durumları ne olur düşünmek lazım...

Yukarıda da paylaşmıştım ama merak edenler için bu benim kazanın konusu arkadaşlar

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9302.msg208453#msg208453

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

belkide yanlayarak çukura girmiştir fantezi işte  011zaa

geçmiş olsun

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sabahtan beri tekrar tekrar baktım ve yazık yani güzelim araç..
Aklıma geldi arkadaşlar CDTı bu araç yani yeni Tır dan indirirken düşmüş olmasın olamaz mı bence olabilir diğer taraftan darbe de olabilir çünki resimdeki elemanlar oa tarafı inceliyor dikkatli dikkatli