jantın ağırlığı

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa gsi sri jant alıcam.ama ondan daha iyi bulabilirim gibi geliyor.diğer yandan kesinlikle 16'' olucak,hafif dayanıklı ve uçuk bi rakam olmıcak fiyatı.yani oz'nin begendiğim modelleri gibi 1000 euro olmıcak..ama kesenin agzını biraz acıcam..

can orjinal jant kac kg'dir yaklasık?

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ne desem yalan olur ama kapalı bi jantsa tahminen ağırdır sanırım üstünde 15" var ve genelde corsa Cnin orjinal jantları kapalı oluyo. Ama şuda var eğer amacın "araba yürüsün styling önemli değil" ise ilk gösterdiğin jantın 15" olan modeli güzel seçim olabilir. 16" takarsan lastik yanaklarına bağlı olarak dönme çapı büyüyecek. Orjinal janttan daha hafif bi 16" jantla dönme çapı büyüdüğü taktirde arabanın gidişi ne şekilde değişir bilemem tabi

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer model düşünüyorsan Kyowa Racing e de bak derim
KR206_JRMBK.jpg

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c sri jantı içinde hakan abi ağır demişti.. o da ankaralı belki aracını görmüşsündür.. kocatepe tarafında oturuyo galiba ulus mulus takılıyo.. ben ankaraya gittiğimde hakan abiyle buluştum.. jantlarını merak ediodum saolsun bana gurbet elde abilik yaptı :) ve jantları arabasını falan epey bi inceledim.. çok güzeldi sri jantları off off.. bide 3 cm indirmiş ama hakan abi..
nicki hakanli... teli falanda var istersen..

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c sri jantı içinde hakan abi ağır demişti.. o da ankaralı belki aracını görmüşsündür.. kocatepe tarafında oturuyo galiba ulus mulus takılıyo.. ben ankaraya gittiğimde hakan abiyle buluştum.. jantlarını merak ediodum saolsun bana gurbet elde abilik yaptı :) ve jantları arabasını falan epey bi inceledim.. çok güzeldi sri jantları off off.. bide 3 cm indirmiş ama hakan abi..
nicki hakanli... teli falanda var istersen..
saol meftun.tanıyorum aracı hatta yabancı biçok corsa tanıyorum sri jantlı..ama 4'ü 1000 tl civarında...ağırsa hiç girmem o işe...sri jantına nazaran 1500 tl verip hafif bi jant daha iyi olur gibi..

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DSC00606-1.jpg

ya arkadaşlar bu jant nasıl olur acaba yazın ikinci el denk gelmişti michelin lastiklerle beraber 1250 istemişlerdi o an 17 nası olur diye pek sıcak gelmemişti. Pişman mı olcam acaba??
(ztn resimdeki de corsa gsi yakışmış)