Jantım çizildi :S

musician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Heralde böyle bişey ilk kez benim başıma geliyodur. Bi hata yapıp çok katlı otoparka girmeye çalıştım. Katlar arasında içeriden değil de dışarıdan dönerek yükselen rampalar var (Ankara'dakiler bilir kolej yakınlarındaki çok katlı otopark Çankaya Belediye'sinin)

Çıkarken ön tarafı sürtmeyeyim diye sağ tarafa çok yanaşık gittim ve sonuç böyle oldu

[img=450x600]http://img502.imageshack.us/img502/3379/cameraroll1318079367475.jpg[/img]
[img=450x600]http://img696.imageshack.us/img696/5708/cameraroll1318079373535.jpg[/img]
[img=800x600]http://img26.imageshack.us/img26/4579/cameraroll1318079364407.jpg[/img]

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Jantım çizildi :S

geçmiş olsun, canınızı sıkmaya değmez, sizi çok rahatsız ederse yaptırırsınız eskisinden hiç bir farkı olmaz, allah beterlerinden korusun.

musician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
geçmiş olsun, canınızı sıkmaya değmez, sizi çok rahatsız ederse yaptırırsınız eskisinden hiç bir farkı olmaz, allah beterlerinden korusun.

Çok sağolun. Bunu nasıl yaparlar ki jantı değiştirecekler sanırım ? Ne kadara malolur acaba

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaskodan değiştirebilirsiniz muhtemelen, bence değmez, öte yandan nerede yaparlar bilmiyorum ama arayınca bulunur, bunu tamir edip boyayan yerler vardır. opaka bir telefon edin isterseniz.

musician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
kaskodan değiştirebilirsiniz muhtemelen, bence değmez, öte yandan nerede yaparlar bilmiyorum ama arayınca bulunur, bunu tamir edip boyayan yerler vardır. opaka bir telefon edin isterseniz.

Opaka klima kompresörü için uğrayacağım ilerideki günlerde. Gittiğimde bir sorayım. Teşekkürler

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jantınızda ciddi bir hasar olmadığı sürece çatlak yada kırık gibi değişmesi gerekmez, autoking in bünyesinde jant onarım hizmeti var, kasko poliçenizde mini onarım teminatınız yoksa kendi cebinizden ödeyerekte yaptırabiliyorsunuz, maliyet olarakta jantı görmeden bir fiyat veremiyorlar ancak 100-250 tl aralığında bir rakkam çıkıyormuş (autoking te çalışan bir arkadaşımı aradım öğrendim)  ;D

musician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Jantınızda ciddi bir hasar olmadığı sürece çatlak yada kırık gibi değişmesi gerekmez, autoking in bünyesinde jant onarım hizmeti var, kasko poliçenizde mini onarım teminatınız yoksa kendi cebinizden ödeyerekte yaptırabiliyorsunuz, maliyet olarakta jantı görmeden bir fiyat veremiyorlar ancak 100-250 tl aralığında bir rakkam çıkıyormuş (autoking te çalışan bir arkadaşımı aradım öğrendim)  ;D

ևok teşekkür ederim gerçekten :)

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim, geçmiş olsun tekrar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun
sanki onarılacak gibi duruyor çizik

musician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
geçmiş olsun
sanki onarılacak gibi duruyor çizik

Sağolun.. Opak'a götürdüğümde göstericem bakalım ne diyecekler.