Jant ofseti...

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence jantı traşlaman jantın dayanıklılıgını bozar bence lastıklerde degısıklık uygulasan daha iyi olur

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
miryanoglu' Alıntı:
bence jantı traşlaman jantın dayanıklılıgını bozar bence lastıklerde degısıklık uygulasan daha iyi olur

Sence 185/45/16 lastik var mıdır? ;)

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Aynı sorunu eski Alfa'mdan yaşamıştım ve senin de düşünüdüğün traşlatma işlemini yaptırmıştım. Sonuç; arabaya 2 kişi oturduğunda sürtüyordu, işlemden sonra 3 kişi oturduğunda sürttü :)

Kesin çözüm değil ama bir nebze de olsa işe yarıyor.

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yaptırma onun yerine çok hafif çamurluk üstümdeki bakalitlerin baglandıgı yeri açtır ben öyle yaptırdım ama eğer yaptırcaksan çok iyi bi tornacıya gitmen lazım ben 2o5 kullanıorum ki 21cm gelio önceden sürtüodu bu işlemi yaptırdıkdan sonra 7 kişi bindik :) sürtme yapmadı

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 195/45/16 var plastıkleri içten traslattım hiçbir sorun yok arkayı istediğin kadar yükliyebılırsın.. ;)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa_fb' Alıntı:
bence yaptırma onun yerine çok hafif çamurluk üstümdeki bakalitlerin baglandıgı yeri açtır ben öyle yaptırdım

Tam anlamadım mevzuyu ama benim aklımda da dediğine benzer bişey var.Hafif kanırtıp çamurluğu esneterek biraz şişirebilir miyiz acaba?Senin dediğin de böyle bişey mi?

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Tam anlamadım mevzuyu ama benim aklımda da dediğine benzer bişey var.Hafif kanırtıp çamurluğu esneterek biraz şişirebilir miyiz acaba?Senin dediğin de böyle bişey mi?

ewet kast ettigim şey bu hafif kanırtsan olur sonuçda lastik o siyah bakalitlere sürtüo çünkü ayrıca bi şey daha siyah parçaları içden çok az aldır(traşlattır) çok daha saglıklı oluo kafan rahat olur we sürtme yapmaz

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:
oldu olacak maxi yap arabayı

Di mi ;) Hazır battı balık yan going... :)