Jant-Lastik-Yay Hakkında yardımlarınızı bekliyorum...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2011 Astra H 1.6 Teknik Gri.

Aracıma 5 cm eibach yay, opc replika jant ve lastik almayı düşünüyorum. Sizce nasıl olur? Maliyeti bana ne kadara patlar bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Eibach yay;

Bmw-E46-5-cm-Eibach-Yay-98-05-Model__27832282_0.jpg

Opc 18" Jant

1e1m6a.jpg

Resimler Temsilidir.

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eibach yay seçiminiz çok doğru bi karar bence orjinal jantlarını hiç değiştirme herzaman orjinal iyidir ben bile orjinal corsa jantı arıyorum şuan,

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinaller çok çizildi. Kışlıkları değiştirirken başında durmadım aptal lastikçi fırlatıp atmış her tarafı batmış. Canımı sıktılar, almışken 18 almak istiyorum. Kullanıp beğenenler var ama sertliği nasıl olur bilemem =) Tavsiyeniz için teşekkür ettim =)

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinaller çok çizildi. Kışlıkları değiştirirken başında durmadım aptal lastikçi fırlatıp atmış her tarafı batmış. Canımı sıktılar, almışken 18 almak istiyorum. Kullanıp beğenenler var ama sertliği nasıl olur bilemem =) Tavsiyeniz için teşekkür ettim =)
tabi zevk meselesi ayrı :) ama yayi kesinlikle eibach marka al bendede eibach var konforu neredeyse aynı kalıyor

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18" biraz büyük olur gibi bence,orjinal jantlarını boyatsan nasıl olur.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oem jantlarını renk değişikliği ile yaylarla kullanırsan iyi bi görüntü çıkar, bunun örnekleri var. Yay konusunda ise Eibach tavsiyedir, ancak Prokitler daha konforlu.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi zevk meselesi ayrı :) ama yayi kesinlikle eibach marka al bendede eibach var konforu neredeyse aynı kalıyor

Galiba bende eibach alcam =)

18" biraz büyük olur gibi bence,orjinal jantlarını boyatsan nasıl olur.

Büyük olmasının ne gibi sorunları var acaba? Yakıt konusunda çok etkilemiyor dendi ama yine de bilemiyorum.

Oem jantlarını renk değişikliği ile yaylarla kullanırsan iyi bi görüntü çıkar, bunun örnekleri var. Yay konusunda ise Eibach tavsiyedir, ancak Prokitler daha konforlu.

Renk değişikliği düşünmüyorum. Bu jantlara siyah rengi düşündüm ama bi kaç arkadaşta gördüm vazgeçtim. 18 opc güzel geldi gözüme. Konforunu bilemiyorum tabi. Zaten Astralar sert bir araç rakiplerine göre. Fazla bir şey değişmez gibime geliyor. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum. =)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renk değişikliği düşünmüyorum. Bu jantlara siyah rengi düşündüm ama bi kaç arkadaşta gördüm vazgeçtim. 18 opc güzel geldi gözüme. Konforunu bilemiyorum tabi. Zaten Astralar sert bir araç rakiplerine göre. Fazla bir şey değişmez gibime geliyor. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum. =)

OPC Jantlar hoş tabi, sadece fikir amaçlı oemlere tavsiyede bulundum, değişiklik illaki olucaktır, eğer 18" alıcaksanız 50mm Sportline yerinde 30-35 Prokit takın bence, kısmen konfor kaybını karşılar hiç değilse. ;)

Mert ysr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 2013 astra Classic Hb var bir türlü opc jantı bulamadım gitti :(

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et