Jant boyama - Plastidip Prototip :)

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Bana göre Asta H tam bir mühendislik harikası. Adamlar her ayrıntıyı gerektiğince yapmışlar. Bu yuzden orjinalinde pek bi değişiklik yapmadım. Oynamak istemedim arabyla. Bgune kadar da sadece camları filmlettim. Ama şimdilerde biraz değişiklik düşünüyorum. Arabam için kafamda bir kaç proje var. Bunlardan biriside orjinal ahtapot jantlarımı boyatmak. Bunu yaparken plastidip ile yapmak istiyorm çnkü gerektiğinde tekrar orjinale kolayca dönmek. Bir resim üzerinde biraz fikir olması açısından bi çalışma yaptım sizlerinde fikirlerini almak isterim. :) Yada bunu yapan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırlarsa mutlu olurum.
f8pe.jpg

d3vr.jpg

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oyuncak araba tekeri gibi gözüküyor dışarıdan bakınca :D Bildiğim kadarıyla plastidip gunmetal renk üzerine parlak vernik işlevi görecek şeffaf ve parlak bir sprey daha var, onu atınca gayet güzel oluyor. Kullananlar park esnasında jantı sürttürünce çorap söküğü gibi geldiğini söylüyor.

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi resimle oynayarak bi yere kadar bişeyler oluşturabildiğim içn olabilir :) sökülme işine pek bulaşmam die düşünüyorum çünkü çok yanaşmam park ederken dikkat ederim bugune kdar bi sorun olmadı en azından :)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah arabayı siyah jant çok boğar benim fikrim olarak farklı renklerede bakmalısınız. Mesela mat beyaz çok güzel olabilir çok dikkat çekecektir. Veya Altın sarısına benzer bir renk (subruların jant rengi) birde kesinlikle yay taktırmalısınız. Sizin yaptığınız resimde jantlar biraz haki ye kaçmış sizin için 2 yeni resim hazırladım

x9YLkO.jpg

ep5Pdz.jpg

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bende siyahın çok boğacağını düşünüyorum. Mat beyaz daha mantıklı. Yada siyah olucaksa 111. Yıl jantları gibi olmalı.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Boogie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bence hic bisey yapmayin jantlara illa degistrmek istiyorsanız janti komple değiştirip j kasanin 17 inclik 5 kollusu güzel olur

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslinda jant degismeyi de dusunuyorum ama 4 bijon oldugu icin pek bi secenegim yok. 5 bijona cevirmem gerekiyo

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Poryalarınız ne durumda? 5 bijonlu porya takarsınız olur biter, gerçi 4 bijon için de O.Z superleggera ve ultraleggera jantlar var ama 5 bijon iyidir.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
metalik gri çok tatlı durur