İzmirden katılanlar!!!!

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu kadar Cunda muhabbetinden sonra bir Cunda gezisi yapmak lazım. Hem herkezede hitap eder.
Malum evli olanlarda var ve hanımlar araba muhabbetinden çokta fazla hoşlanmıyorlar

Ahmet Altınçubuk

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bi buçuk saat civarı...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dha otobanda 6 araba gıdemıyoruz bız nereye o kadar konvoy yapıpda cundaya gıdıcez peeeh :D

Hem zaten su katılanların %20 si gelsın cok ıyı rakam herkes yan çizer son dk...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ahahaa... 2 saat beklediniz dün otobanda başlamak için.. biz de önde safety car gibi uur'un 75 likle :):)

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yapılan toplanmalarda hanımlara görede birşeyler olursa bence katılım artabilir. Mesela ben evliyim ve hafta sonunda olan bir organizasyona katılmam çok zor fakat böyle toplu şekilde bir gezi olursa ben seve seve gelirim ve benim gibi birçok kişini olucağını düşünüyorum. Çok şanslıyız ki İzmirde de gezecek çok yer var. Gez gez bitmiyor.
dsc0352.jpg

Ahmet Altınçubuk

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıdahakı sefere arabanın ustune sarı tepe lambası koyucam...dalga gectı gsi tamm ama sehir ıcı trafıgını bırbırıne katarım hıc acımam gırılmıcek makasa gırerım:D :D

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada dun cekılen fotomuz nerde??? ötv indirimiyle bedawa dagıttıkları corsalar:D :D