İzmirden J kasa çizik için boya temini ve lpg taktırtabilecdeğim bir servis yada usta

Kalvis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, İzmirden yazıyorum, aracımı başka bir aracın sıkıştırmasından dolayı kaldırıma fazla yanaşınca ön tamponun altı çizildi, servise götürsem lokal boya yaparlar diye düşünüyorum ki bunu hiç istemem ama kalem şeklinde boyalar varmış yada farklı bir bildiği olan varsa farklı bir yol öneren onu da deneyebilirim, o kalem şeklinde çizin kapatan boyaları nereden bulabilirim, bu benim ilk aracım ve alalı 4 gün oldu ilk arabam, rengi kahverengi yazıyor ruhsatta ama metalik bi renk ve lpg taktırmak istiyorum lpg tavsiyesi olan var mı ve İzmir'de önereceğiniz bir lpg servisi var mı şimdiden teşekkür ederim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz @Kalvis Lpg konusunda @tuleybihayat size yardımcı olmaya çalışacaktır. Rütuş konusundaysa belki pasta cila ile geçebilir fotoğraf atabilirmisiniz hocam.

Kalvis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Facebook'tan Özdin Varol beye ulaşıp tavsiye yönlendirdiği servise montaj yaptırdıktan sonra AFR ayari da yaparsanız, sorunsuz bir LPG tecrübesi yaşarsınız inşallah.

https://www.facebook.com/ozdin.varol

Özdin beye lpgayari.com adresinden ya da şu Facebook grubundan da ulaşabilirsiniz

https://www.facebook.com/groups/166227217241702/

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şans eseri Özdin beyin canlı yayınına denk geldim: uzman oto Fahrettin Usta ile çalışıyormuş [emoji6]

Ayrıca İzmir'de Opel servis team tr ustası joker Opel ile 2cr performance yükleme merkezi olan Ege opeli de tavsiye ederim.

liveunis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, İzmirden yazıyorum, aracımı başka bir aracın sıkıştırmasından dolayı kaldırıma fazla yanaşınca ön tamponun altı çizildi, servise götürsem lokal boya yaparlar diye düşünüyorum ki bunu hiç istemem ama kalem şeklinde boyalar varmış yada farklı bir bildiği olan varsa farklı bir yol öneren onu da deneyebilirim, o kalem şeklinde çizin kapatan boyaları nereden bulabilirim, bu benim ilk aracım ve alalı 4 gün oldu ilk arabam, rengi kahverengi yazıyor ruhsatta ama metalik bi renk ve lpg taktırmak istiyorum lpg tavsiyesi olan var mı ve İzmir'de önereceğiniz bir lpg servisi var mı şimdiden teşekkür ederim.

@Kalvis bende 2 ay önce takdırdım izmirden. Uzun araştırma sonucu çoğu kişi nil otogazı önerdi. Manisa opel servis ve izmir opel servislerde dahil. Hizmet ve işçilik olarak sorun yaşamadım ve 2 aydır da her hangi problem yaşamadım lpg konusunda. Sadece göstergeleri düzgün yapamamışlar. Araba kırmızıda 180 km gidiyor. :D bakıma gittiğimde de onu çözeriz umarım.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
lpg konusunda İzmir'i bilmem ama Ankara da Mogaz oto iyi takıyor diyorlar. malının da arkasında duruyormuş. hatta İstanbul dan oraya taktırmaya gidiyorlar. istersen bir araştır hocam..

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Başka şehirlere gidilecekse
İstanbul- Candan
Ankara- Mocan
Ankara- Fark Otogaz.

Kalvis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hayırlı bayramlar hepınıze ayrıca teşekkür ederim. ben izmir 3, sanayide uzman oto ya prins teknomaks taktırdım 2200 tl ye landırenzo 3500 tl demişlerde o kadar paraya kıyamadım acıkcası bunda öneren bir kaç arkadaş oldu bende prins marka taktırdım ve
bir haftadr kullanıyorum şimdilik bi sorun yok, montaj esnasında gaz koyulan yeri benzin kapagına montaj olmasını istedim usta da orası yumuşak plastıkten oldugu ıcın önermedi arka tamponun altına taktırdım ama arkadaşlardan bazıları o muayneden gecmez o şekilde dedi bu konuda bilgisi olan varsa cevap yazarsa sevınırım

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hayırlı bayramlar hepınıze ayrıca teşekkür ederim. ben izmir 3, sanayide uzman oto ya prins teknomaks taktırdım 2200 tl ye landırenzo 3500 tl demişlerde o kadar paraya kıyamadım acıkcası bunda öneren bir kaç arkadaş oldu bende prins marka taktırdım ve
bir haftadr kullanıyorum şimdilik bi sorun yok, montaj esnasında gaz koyulan yeri benzin kapagına montaj olmasını istedim usta da orası yumuşak plastıkten oldugu ıcın önermedi arka tamponun altına taktırdım ama arkadaşlardan bazıları o muayneden gecmez o şekilde dedi bu konuda bilgisi olan varsa cevap yazarsa sevınırım
Benim bildiğim yeni lpg tesisatlarında tamponun altına koymak yasak dolayısıyla muayeden geçemeyecek. Buna rağmen nasıl yaptı merak ettim doğrusu.