İzmir'de yaşayanların dikkatine

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle izmir'in alışveriş merkezlerinde dolaşıp anket bahanesi ile sizin kişisel bilgilerinizi alıyorlar bunu karşılıgında kuşadasın da 1 hafta club prestige'de tatil kazanacagınızı söylüyorlar. Eğer kazancınız yüksek ise ertesi gün arayıp tatil kazandıgınızı söylüyorlar ve ödülü almak icin otele akşam yemegine cağırıyorlar.
Sonrası tam bir skandal size zorla devre mülk satmaya calışıyorlar. 10 bin euro dan başlayıp 5 bıne kadar iniyorlar, hatta aylık 100 euro taksit bile yapıyorlar, 4-5 saat boyunca size her türlü psikolojik baskıyı yapıyorlar sizi gaza getirmek icin türlü hileler( kendi adamlarınım adını anos edip falan bey devre mülk satın aldı eşine armağan ediyor alkışlayalım) ve anlatamıyacağım her türlü oyun..... sizden ne kopartırlarsa kar sayıp gönderiyorlar. Sonra ortada binlerce euro luk senetlere imza atmış magdur insanlar kalıyor. İnternetten bakıp görebilisiniz.
Bana bunu arkadaşım anlattı o cok zor kuttulmuş ellerinden.

bende tatil kazandım aradıklarında arkadaşım yanımda olmasa bende tezgaha gelecektim.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende okurken dedim bu bahaneyle evi mi soyuyorlar diye buda bi değişik versiyonuymuş

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şey seneler önce babamlarında başına gelmiş, zor kurtulmuş ellerinden

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kımse kımseye hayrına birsey yapmıyor. magazalarda yazıyor yuzde 50 indirim dıye alakası yok dahada pahalı. demek ıstedıgım birsey ucuzsa bi kişi sizi ikna etmeye calısıyorsa, o işte kesin iş vardır

drıver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende clupprestıjden zor kurtuldum

ddostum aynı durumu bende yasadım acık bufe aksam yemegı arkasından devremulk satmak ıcın super bır psıkolojık baskı aman dıkat dıyorum ayrıntılı bılgı almak ıcın maıl atabılırırsınız:mad:

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kötü bi durum kimse düşmek istemez

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim sizi uyarmak istetigim nokta şu; ' yok abi ben gaza gelmem' diyenler bile bu tuzağa düşmüş. Adamlar resmen psikolojik baskıyı bilimsel yöntemlerle kullanıyorlarmış ki sizin kacış şansınız kalmıyormuş.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay anasını alem 3kağıtçı olmuş.teşekkürler abi uyardığın için eminim sadece izmirde değil heryerde vardır bu tiplerden...