izmirde pazar günü kahvaltıya gidilecek bı yer ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ızmır de urla guzelbahce tarafında kahvaltıya gıdılebılecek bı yer neresı var acaba ? yörük aıle evı dıye bı yer buldum urlada guzele benzıyor ama?

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şirincan var Seferihisar yol ayrımına yakın..Urla'ya kadar gidecekseniz eski Çeşme yolu üzerinde Seyr-ü sefa var,ikisi de güzeldir..Ayrıca Urla-İskele ayrımında ışıklarda yeni bir yer açılmıştı bu yaz.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sırınceye gıtcektık zaten sonradan vazgectık bnmde aklımda orası var aslında aynı hesaba gleıo dıger yerlerle olmadı orayamı gıtsem dıorum neresı var orda pekı dıger yerlere hep baktım netten

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen yıl yörük aile evine gittim. Güzel bir yer ve nispeten diğer kahvaltı yerlerine göre büyük sayılabilir. Eğer giderseniz kahvaltıdan sonra demircili köyünden ileriye gidip deniz kıyılarına plajlara doğru yol gidiyor güzel manzaralar var.

Bu arada çeşmealtı urla yol ayrımı geçtikten sonra az ilerde solda sanayi var sanayinin içinden girin tabelaları takip edin.

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabuncubeli de çiçekliköy var. tek geçerim. en fazla çeşit emin ol oradadır. ben 90 km gaz basıyorum kahvaltı için. kesinlikle değer yani.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seferihisahar a varmadan köylüm var ve oraya varmadan sağda falabella var. küçük çocuğunuz varsa süper bir yer. küçük atlar da var....