izmirde opel servis tavsiyesi

mert35tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma ağır bakım yaptırıcam izmirde özel ya da yetkili opel servis tavsiyesi yaparmısnız.otamatik vites Easytronic şanzıman tamiri yapabiicek

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
PM attım

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
2. sanayi, ece opel, mustafa usta

opelim varken çoğu sorunumu çok makul miktarlara çözmüştür, şimdi alfa 156'da bile ara ara uğrar çayını içerim bir sıkıntı gördü mü aracımda gerekli yerlere beni yönlendirir :)

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine geçen hafta bakımı 2.sanayide bulunan Ali Kaya opel servisi diye bir yerde yaptırdım.Gözlemlediğim kadarıyla işlerini biliyorlar.Fakat hangi servise giderseniz gidin gitmeden önce mutlaka yaptıracağınız işlemle ilgili en azından parça fiyat bilgisini öğrenin.(internette opel parça satan yerlerden)Böylece servisin iyi niyetli mi kötü niyetli mi olduğunu anlarız.Benim termostat değişecekti özel bir servise gittim parça 200 tl dedi.Ben 100 110 arası dediğimde çark etti.Bunun üzerine servisten çıktım.Bu nedenle dikkat etmek lazım.

burhancaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bornova ağaçli yolda opet arkasinda gmk opel özel servisi , çok dürüst , güleryüzlü ve profesyoneller , tecrube ile sabittir , dosta tavsiye edilir

Ramazan35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.sanayi alikaya opel canip usta.hem işçiliği iyi hemde aracı teslim ettikten sonra hadi kurtuldum anlayışında değil.akşam bile arayıp aracın durumunu sordu.çok şaşırdım hala böyle ustalar var demekki.opellerdeki malum sübap sorunu nedeniyle gitmiştim.diğerlerinin yarı fiyatına halletti sağolsun.arabamda fişek gibi oldu.

ciya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende arkadaşların belirtiği gibi 2.sanayideki alikaya opel canip ustayı tavsiye ederim.adam hem usta hemde paragöz değil.